Technologie » Internet

Opera wprowadza Shopping Corner

Opera reagując na ogólnoświatowe trendy, zapewnia od teraz swoim użytkownikom najwygodniejsze zakupy w sieci dostępne bezpośrednio w przeglądarce. Stworzony w Operze Shopping Corner to miejsce, gwarantujące szybsze i bardziej spersonalizowane zakupy.

Shopping Corner zawiera kilka kluczowych funkcji, które czynią uczynią zakupy online łatwiejszymi i bardziej opłacalnymi: działająca w Polsce już od ponad pół roku usługa Dify Cashback pozwala użytkownikom uzyskać nawet do 30 procent zwrotu za zakupy, rozszerzenie Opera Coupons automatycznie dopasowuje najlepsze promocje i oferty, natomiast pinboardy pomagają użytkownikom zbierać interesujące okazje, tworzyć tablice i porównywać zakupy z innymi.

– Patrząc na to, jak pandemia przyspieszyła cyfrową transformację handlu, to dodanie Shopping Corner do naszej przeglądarki było jedynie kwestią czasu. Umożliwiamy jeszcze prostsze i bardziej bezproblemowe zakupy dla każdego, kto jest już zmęczony przeglądaniem setek witryn w poszukiwaniu czegoś dla siebie. – mówi John Toskey, Vice President, PC Browser Opera.

Shopping Corner to bramka zakupowa wbudowana w pasek boczny przeglądarki Opera. Została stworzona we współpracy z lokalnymi partnerami. Wystarczy jedno kliknięcie, aby uzyskać dostęp do szeregu narzędzi pozwalających zaoszczędzić w trakcie zakupów pieniądze i czas. Najlepsze oferty, najbardziej atrakcyjne rabaty, najpopularniejsze sklepy, porównywarki cen, trendy zakupowe i aktualności są od teraz dostępne na pasku bocznym przeglądarki.

Shoping Corner zapewnia szeroki wachlarz narzędzi do oszczędzania podczas zakupów online. Nowe zintegrowane narzędzie wyszukiwania pozwala użytkownikom znaleźć produkty w najlepszych cenach dostępnych na popularnych platformach zakupowych. Nowy projekt Opery jest wspierany przez Amazon w USA, Idealo w Wielkiej Brytanii i Niemczech oraz Ceneo w Polsce. Wystarczy jedno kliknięcie, aby znaleźć najlepsze oferty na rynku, bez konieczności spędzania wielu godzin w sieci. Starczy po prostu wpisać nazwę i markę produktu, przewijać propozycje i wybrać najlepszą ofertę. Ponadto Shopping Corner oferuje rabaty, promocje i unikalne okazje od lokalnych partnerów. Nie trzeba już przeszukiwać całej sieci, aby znaleźć najlepsze kody promocyjne — są one już dostępne w specjalnej sekcji “Kupony”.

Dify - usługa cashback w przeglądarce Opery, która przyciąga stale rosnącą liczbę użytkowników dzięki najszybszym i najwyższym zwrotom gotówki, jest także zintegrowana z Shopping Corner. Oszczędzanie nie było nigdy takie proste.

Udane zakupy online nie muszą być czasochłonne. Shopping Corner zawiera sekcję “Shopping News”, która umożliwia użytkownikom dostęp najnowszych wiadomości na temat panujących trendów, aktualnych wydarzeń oraz wyjątkowych okazji. Funkcja “Popularne Sklepy” daje wgląd w ofertę najpopularniejszych i cieszących się największym zaufaniem sklepów. Dzięki funkcji „Continue” można nawet po zamknięciu karty powrócić dokładnie do tego samego miejsca, w którym przerwano zakupy.

Aby już skorzystać z Shopping Cornera, wystarczy kliknąć jego ikonę na pasku bocznym przeglądarki Opera. Dzięki ponad 25-letniemu doświadczeniu w dziedzinie przeglądarek Opera uprościła proces zakupów online, co w żaden sposób nie wpływają na wydajność przeglądarki. Dzięki bardziej zintegrowanym funkcjom zakupowym i solidnym partnerstwom, Opera będzie konsekwentnie rozwijać Shopping Corner, w odpowiedzi na rosnące oczekiwania użytkowników.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Parol PR

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Za 6 dni:
XXVIII edycja festiwalu Sounds of the Dolomites w górach Trentino we Włoszech
dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »