Motoryzacja » Moto Serwis

Opony BluEarth YOKOHAMY wybrane przez Lexusa

Opony BluEarth YOKOHAMY wybrane przez Lexusa
Zobacz więcej zdjęć »
Przyjazne środowisku i kierowcom opony w technologii BluEarth, opracowanej przez YOKOHAMĘ – japońskiego producenta opon premium – wybrano na fabryczne wyposażenie do najnowszego modelu Lexusa.

Zaawansowane rozwiązania technologiczne YOKOHAMY, zapewniające poprawę efektywności paliwowej, bezpieczeństwo i komfort prowadzenia pojazdu przy jednoczesnej dbałości o środowisko, docenił producent samochodów luksusowych - Lexus. Opona BluEarth E51 została wybrana przez tę firmę na fabryczne wyposażenie najnowszej serii modeli - Lexus IS.

Lexus IS to nowa linia sportowych sedanów, do której YOKOHAMA dostarcza opony BluEarth E51 w rozmiarze 225/45R17 91W. Lexus IS został stworzony z myślą o nieprzeciętnych możliwościach dynamicznych i wyjątkowych doznaniach za kierownicą. Całkowicie zmienione wnętrze oraz zastosowane innowacje łączą wyrafinowanie i wysoką jakość z bardziej sportową, zorientowaną na kierowcę stylizacją. W całkowicie odnowionej rodzinie modeli pojawi się także przyjazny środowisku model IS 300h - z napędem hybrydowym Lexus Hybrid Drive.

„Odpowiadając na oczekiwania związane z ochroną środowiska i poszanowaniem człowieka, YOKOHAMA aktywnie wdraża koncepcję BluEarth w oponach OE, fabrycznie instalowanych w najnowszych samochodach ekologicznych" - mówi Tomoyuki Shibano, Prezes ITR S.A., firmy będącej oficjalnym dystrybutorem opon YOKOHAMA w Polsce. „Flagowe modele opon w tej technologii to BluEarth-1 oraz BluEarth AE-01, dostępne na rynku polskim w kilku rozmiarach. Elementy przyjaznej środowisku i człowiekowi technologii wykorzystane zostały także w seriach opon Advan i Geolandar, a docelowo zaimplementowane będą we wszystkich produktach premium z logo YOKOHAMA".

Zapraszamy na www.yokohama-online.pl oraz www.facebook.com/yokohamapolska.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Effective Public Relations
http://effectivepr.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »