Motoryzacja » Moto Serwis

Opony zimowe: inwestycja, która się opłaca

Wzbraniasz się przed zakupem opon zimowych? Uważasz, że nie stać Cię na nie? Nic bardziej mylnego! Możesz zmienić opony na zimowe, nie przekraczając swojego rocznego budżetu na zakup opon. Dzięki odpowiedniemu, naprzemiennemu stosowaniu opon zimowych z letnimi, można uniknąć ich nadmiernego zużycia.

Większe bezpieczeństwo przy takich samych wydatkach

Naturalnie, zakup kompletu opon zimowych, a do tego czterech dodatkowych felg, by uniknąć ich zakładania i zdejmowania wiosną oraz jesienią, stanowi spory wydatek. Ale czy aby na pewno?

Kiedy korzystasz opon zimowych, nie zużywasz opon letnich. Dzięki użytkowaniu opon zimowych np. przez pięć miesięcy w roku (od listopada do marca), przedłużysz o tyle samo żywotność swoich opon letnich. Zakładając, że kierowca zmienia opony średnio co trzy lata, wystarczy w odpowiednim czasie zamieniać swoje opony letnie i zimowe. To wystarczy, by móc cieszyć, przy takim samym przebiegu, jednym zestawem opon letnich i zimowych przez sześć lat.

Znajdź swoje opony zimowe razem z Rezulteo

Dzięki Rezulteo, przewodnikowi zakupowemu i porównywarce opon, nie zgubisz się w gąszczu dostępnych ofert. Nasze narzędzia on-line pomogą każdemu konsumentowi wybrać opony zimowe, które będą najlepiej dopasowane do jego indywidualnych potrzeb.

o   Konfigurtor opon zimowych, który pozwala dobrać opony zimowe do typu samochodu i stylu jazdy spośród ponad 50 marek (opony Michelin, Dunlop, Continental…) oraz tysięcy modeli. 

o    Porównywarka cen opon zimowych, która pozwala znaleźć najlepsze ceny opon zimowych spośród 20 000 konkurujących o Twoje względy punktów sprzedaży (w tym sprzedawców internetowych).

o   System geolokalizacji opon zimowych, który pokazuje na mapie centra montażowe oraz punkty sprzedaży najbliższe podanemu adresowi.

>> Wszystkie nasze porady dotyczące opon zimowych znajdziesz na stronie internetowej portalu RezulteoRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Opony
http://www.rezulteo-opony.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »