Firma » Finanse

Oprocentowanie kredytu w karcie Diners Club wynosi tylko 6 proc.

Do końca czerwca posiadacze kart Diners Club mogą skorzystać z jednego z najniżej oprocentowanych kredytów w karcie – tylko 6 proc. w skali roku. W specjalnej ofercie jest także karta Traveler – dedykowana osobom często podróżującym służbowo i prywatnie.

W ramach promocji „Tanie kredytowanie z Diners Club” posiadacze kart wydawcy oraz nowi klienci mogą skorzystać z jednego z najkorzystniejszych kredytów w karcie na rynku (6 proc. w skali roku). Specjalna oferta potrwa do końca czerwca.

- Nasi klienci bardzo chętnie korzystają z tego typu finansowania. Specjalną promocją chcemy przekonać także szersze grono Polaków do używania kart kredytowych i zmienić ich postrzeganie. Najlepiej to zrobić pokazując w praktyce, jak wiele korzyści niosą ze sobą. Atrakcyjne i konkurencyjne źródło pieniędzy jest jedną z najważniejszych z nich – mówi Monika Masztakowska z Diners Club Polska.

Alternatywne źródło finansowania bez zbędnych formalności

Tani kredyt dostępny jest dla posiadaczy wszystkich kart prywatnych i firmowych, również obciążeniowych – wystarczy włączyć usługę Potrzebujesz - Kredytujesz, która szybko zmieni ją w kartę kredytową. Dla osób prywatnych oferta może być idealnym rozwiązaniem do sfinansowania wiosennych wydatków. Natomiast firmy mogą wspomóc swoją płynność finansową w przypadku zatorów płatniczych, które zdarzają się w większości polskich firm.

Z najnowszego badania KRD wynika, że ponad 87 proc. firm styka się z problemem nieuregulowanych na czas zobowiązań przez klientów lub kontrahentów. Warto podkreślić, że dla prawie 60 proc. stanowi to problem w prowadzeniu działalności. Ponad 37 proc. przedsiębiorców musi z tego powodu ograniczać inwestycje, a 29 proc. nie może przez to spłacać terminowo własnych zobowiązań.

- Kredyt w karcie z tak niskim oprocentowaniem jest konkurencyjny także w porównaniu do innych form pozyskania finansowania, np. do kredytu gotówkowego. Wystarczy wyrobić kartę i w każdej chwili możemy skorzystać z przysługującego nam limitu kredytowego. Dodatkowo, okres bezodsetkowy w Diners Club wynosi aż do 59 dni, również w przypadku wypłat z bankomatów, co jest wyjątkiem na polskim rynku. W praktyce przedsiębiorca ma dostęp do nieoprocentowanego  finansowania przez blisko dwa miesiące - mówi Monika Masztakowska z Diners Club Polska.

Karta dla podróżników za 0 zł

Do końca czerwca w specjalnej promocji jest także karta Diners Club Traveler. Po jej otrzymaniu wystarczy dokonać jednej transakcji, żeby być zwolnionym z pierwszej opłaty rocznej.

- Karta Diners Club Traveler jest przeznaczona dla osób często podróżującym prywatnie lub służbowo. W pakiecie posiada m.in. ubezpieczenie podróży zagranicznej. Kartę można połączyć z programem lojalnościowym i zbierać punkty, które są wymienialne na darmowe loty lub rezerwacje hotelowe dokonywane na platformie ClubMiles.pl. Do dyspozycji jej posiadacza są także Fast Tracki oraz saloniki lotniskowe – mówi Monika Masztakowska z Diners Club Polska.

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Informacja o Diners Club Polska

Diners Club Polska jest jedynym niebankowym wydawcą na terenie Polski, który wydaje karty obciążeniowe i kredytowe, z okresem bezodsetkowym do 59 dni i atrakcyjnym oprocentowaniem kredytu karty w wysokości od 6 proc. Karty Diners Club są dedykowane małym i średnim firmom, przedstawicielom wolnych zawodów i aktywnym podróżnikom, oraz wszystkim, którzy cenią wygodę i bezpieczeństwo. Są akceptowane w ponad 29 mln punktów handlowo-usługowych i bankomatach w ponad 190 państwach. Jest częścią Diners Club International, najstarszego wystawcy kart płatniczych i jednej z największych oraz najbardziej znanych niebankowych instytucji na świecie.

Więcej informacji na stronie: http://www.dinersclub.pl/plRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Radosław Pupiec

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »