Technologie » Komputery

Oprogramowanie UNIT4 wspiera poprawę dostępu do wody pitnej w Etiopii

UNIT4, światowy dostawca oprogramowania biznesowego dla organizacji BLINC, ogłosił podpisanie z Urzędem Zasobów Wodnych i Kanalizacji w Addis Ababie kontraktu na implementację Agresso Business World, oprogramowania oraz usług, których wartość przez dwa lata sięgnie 3 mln euro.

Urząd Zasobów Wodnych i Kanalizacji w Addis Abebie jest odpowiedzialny za utrzymanie i poprawę dostaw wody w tym mieście w Etiopii oraz obecnie realizuje ambitny projekt modernizacji infrastruktury, którego celem jest lepsze zaspokajanie zapotrzebowania na czystą, pitną wodę.

Na projekt sponsorowany przez Bank Światowy, składa się wdrożenie nowego sprzętu, oprogramowania oraz sieci, a Agresso zostało wybrane spośród konkurencyjnych ofert Oracle i Microsoft do zarządzania obszarem finansów oraz planowaniem projektu.

“Kraje rozwijające się przechodzą zmiany, a czynniki środowiskowe oraz wdrożenie oprogramowania wspierającego te zmiany, są kluczowe dla Urzędu w Addis Abebie.” – mówi przedstawiciel tej organizacji. „To ambitna i niezbędna inicjatywa dla Etiopii, a tak elastyczny system jak Agresso, przygotowany na zmiany w naszej strukturze i wymaganiach wraz z postępami naszych prac, jest ważny. Wspierani przez lepszą infrastrukturę, możemy kontynuować nasze wysiłki w dawaniu większej liczbie ludzi dostępu do czystej, pitnej wody i poprawianiu jakości życia”.

Projekt implementacji systemu ma trwać dwa lata i być prowadzony we współpracy z afrykańskim partnerem UNIT4, ERP Software Technologies, posiadającym oddziały w Addis Abebie. UNIT4 współpracuje już z Etiopską Korporacją Energii Elektrycznej oraz Etiopską Korporacją Ubezpieczeniową.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

UNIT4 TETA

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »