Technologie » Komputery

„Optymalizacja kosztów produkcji dokumentów – wykorzystanie nowoczesnych technologii”

Konica Minolta przeprowadzi w Trójmieście, Krakowie, Wrocławiu i Warszawie cykl seminariów poświęconych optymalizacji kosztów druku w firmie

Firma Konica Minolta Business Solutions Polska organizuje serię spotkań, których tematyką będzie optymalizacja procesów produkcji i zarządzania dokumentami w przedsiębiorstwach. Do udziału w spotkaniach zaproszeni zostaną przedstawiciele firm działających w Gdańsku, Krakowie, Wrocławiu i Warszawie.

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformę Link Buildingu np.:

Pierwsze seminarium odbędzie się 16 grudnia w Hotelu Nadmorskim w Gdyni. Rosnące koszty kopiowania, drukowania i faksowania dokumentów powodują, że przedsiębiorstwa poszukują sposobów na poczynienie oszczędności w tym zakresie. W odpowiedzi na te potrzeby, firma Konica Minolta opracowała autorską koncepcję iDOC, która pozwala zredukować i kontrolować koszty przetwarzania dokumentów oraz zwiększyć efektywność procesów pracy. iDOC to zintegrowane rozwiązanie w zakresie sprzętu i oprogramowania, pozwalające zaprojektować system druku dopasowany do indywidualnych potrzeb każdej firmy, niezależnie od liczby pracowników czy ilości produkowanych materiałów. Wdrożenie rozwiązania umożliwia obniżenie kosztów produkcji i obiegu dokumentów papierowych w biurze nawet o 30%.

Uczestnicy spotkań w Gdańsku, Krakowie, Wrocławiu i Warszawie będą mieli okazję zapoznać się z koncepcją iDOC Konica Minolta w zakresie analizy kosztów produkcji dokumentów oraz rozwiązań służących ograniczaniu i kontroli wydatków ponoszonych z tego tytułu. Podczas sesji zostaną przedstawione szczegóły dotyczące procesu implementacji iDOC. Na przykładzie wybranych wdrożeń w Polsce, specjaliści iDOC zaprezentują praktyczną stronę współpracy między klientami a firmą Konica Minolta, problemy jakie napotkano w trakcie implementacji oraz korzyści jakie odniosły firmy, które zdecydowały się na wdrożenie rozwiązań przygotowanych na bazie koncepcji iDOC.

„Średnio do 10% rocznego przychodu firmy pochłania produkcja i dystrybucja dokumentów" - powiedział Jakub Ładyński, Marketing Manager Konica Minolta Business Solutions Polska. „Przedsiębiorstwa są żywo zainteresowane obniżaniem tej kwoty. Z naszych doświadczeń wynika, że firmy są skłonne inwestować w takie rozwiązania, które pozwalają zoptymalizować ich pracę. Chcemy pokazać, że jest to możliwe, m. in. dzięki usprawnieniu procesów zarządzania dokumentami" - dodał Jakub Ładyński.

Terminy kolejnych sesji iDOC w poszczególnych miastach: 

Gdynia – 16 grudnia 2008 r. w Hotelu Nadmorskim przy ul.

Ejsmonda 2  Wrocław – 14 stycznia 2009 r. w Hotelu Radisson przy ul. Purkyniego 10 

Kraków – 20 stycznia 2009 r. w Hotelu „Sympozjum & SPA” przy ul. Kobierzyńskiej 47 

Warszawa – 24 lutego 2009 r. w Hotelu Airport Okęcie przy ul. 17 Stycznia 24  

Zapraszamy do udziału w poszczególnych konferencjach.  

W razie zainteresowania uczestnictwem, prosimy o przesłanie potwierdzenia mailem:

Wrocław, Kraków - Marcin Bieniek: m.bieniek@konicaminolta.pl 

Gdańsk, Warszawa - Paweł Grzyb: p.grzyb@konicaminolta.pl  

Kontakt dla mediów:Magdalena Rudecka, Manager ds. PR i Koordynacji Marketingowej Konica Minolta Business Solutions Polska Sp. z o.o., tel. (0-22) 560 33 30, 0-668 133 251, e-mail: m.rudecka@konicaminolta.pl   

Informacje o firmie Konica Minolta

Konica Minolta Business Solutions Polska Sp. z o.o. jest częścią grupy Konica Minolta Holdings z siedzibą w Japonii. Konica Minolta dostarcza kompleksowe rozwiązania i usługi dla biznesu, usprawniające procesy związane z drukowaniem, kopiowaniem i archiwizacją dokumentów. Konica Minolta jest producentem i dostawcą urządzeń wielofunkcyjnych, kopiarek i drukarek laserowych oraz cyfrowych systemów produkcyjnych monochromatycznych i kolorowych. Konica Minolta stale powiększa swoją ofertę, koncentrując się na urządzeniach do druku w kolorze. Więcej informacji na temat firmy i jej produktów znajduje się na stronie internetowej www.konicaminolta.pl 

Kontakt dla prasy:Monika Zaczyńska-Szańca, Effective Public Relations, tel. (0-22) 822 07 52, 0-508 125 248,
e-mail: mzaczynska@effectivepr.pl
  Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Effective Public Relations
http://effectivepr.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »