Kobieta, zdrowie, uroda » Uroda

Opus IX Amouage na półkach Perfumerii Quality Missala

Opus IX Amouage na półkach Perfumerii Quality Missala
Zobacz więcej zdjęć »
Oferta luksusowych zapachów marki Amouage, dostępnych w Perfumerii Quality Missala wzbogaciła się o kompozycję Opus IX, najnowsze dzieło z linii The Library Collection. Nowy zapach, artystyczna interpretacja kwiatu kamelii, zachwyci miłośników bogatych perfum kwiatowo-drzewnych.

Opus IX, najnowszy tom tzw. kolekcji bibliotecznej Amouage powstał z inspiracji Traviatą Giuseppe Verdiego, jednym z najpiękniejszych, romantycznych dzieł operowych, skomponowanym na podstawie Damy Kameliowej Aleksandra Dumasa. Zgodnie z pragnieniem Christophera Chonga, dyrektora artystycznego marki Amouage, zapach jest interpretacją kwiatu kamelii, olfaktorycznym studium natury miłości i poświęcenia oraz zapisem odwiecznej walki między pragnieniem serca a rozsądkiem.


Kwiatowe, wzmocnione nutą czarnego pieprzu otwarcie Opus IX prowadzi do ciepłego serca, złożonego z akordów drzewnych i skórzanych z dodatkiem nuty pszczelego wosku. Szlachetna, mocna baza z szarej ambry i wetiweru nadaje zapachowi siły i trwałości.

Nuty głowy: akord kamelii, czarny pieprz, jaśmin

Nuty serca: drewno gwajakowe, wosk pszczeli, skóra

Nuty bazy: ambra szara, wetiwer, cyweta

Emalia w kolorze głębokiej czerwieni, którą pokryto flakon przywodzi na myśl zmysłowy kwiat kamelii. Jego dwie interpretacje umieszczono na opakowaniu: biała kamelia uosabia niewinną miłość, czerwona - destrukcyjną moc zdrady.

Opus IX jest dostępny w Perfumerii Quality Missala i butiku internetowym www.PerfumeriaQuality.pl w cenie 1255 zł za flakon o pojemności 100 ml EDP.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Perfumeria Quality Missala

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »