Technologie » Komputery

Oracle Primavera z nowymi akceleratorami do usług chmurowych

Nowe akceleratory Oracle dla sektora finansowego i publicznego oraz branży inżynieryjno-budowlanej umożliwiają zarządzanie cyklem realizacji projektów, programów i umów za pomocą bogatych funkcji, wbudowanych najlepszych procedur branżowych oraz zaawansowanych możliwości przetwarzania w chmurze.
Przedsiębiorstwa i instytucje z różnych branż mają do czynienia z bezprecedensowymi zmianami, które wynikają z coraz większej liczby regulacji, konieczności nadążenia za konkurencją lub potrzeby wprowadzania ciągłych innowacji. We wszystkich tych organizacjach powtarzają się dwa wymagania — transformację należy przeprowadzić szybko, a wdrożone rozwiązania muszą być dostosowane do sposobu pracy danej organizacji. W odpowiedzi na to zapotrzebowanie firma Oracle wprowadziła trzy nowe akceleratory do usług chmurowych w zakresie zarządzania korporacyjnymi portfelami projektów (Enterprise Project Portfolio Management — EPPM) w sektorze finansowym i publicznym oraz branży inżynieryjno-budowlanej.

Trzy nowe akceleratory do usług przetwarzania w chmurze to:
  • Oracle Business Process Portfolio Management Cloud Accelerator: Aby wspierać instytucje finansowe w transformacji biznesowej, ciągłym doskonaleniu procesów oraz zarządzaniu zmianami wynikającymi ze zmieniających się przepisów, akcelerator ten udostępnia kompleksowe funkcje zarządzania projektami operacyjnymi, zmianami w procesach oraz inicjatywami w zakresie innowacji usługowych, a także funkcje służące do ich śledzenia i realizacji. Uzupełnia on funkcje analityczne aplikacji w obszarze zarządzania, ryzyka i zgodności z przepisami, takich jak Oracle Financial Services Operational Risk, tworząc w ten sposób kompleksowe rozwiązanie do zarządzania zmianami przeznaczone dla sektora usług finansowych.

Czytaj całość materiału tutaj: http://erp-view.pl/it_solutions/oracle_primavera_z_nowymi_akceleratorami_do_uslug_chmurowych.htmlRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

openmediagroup

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »