Firma » Finanse

Ordery Finansowe 2015 – podwójne wyróżnienie dla Nationale-Nederlanden

Ordery Finansowe 2015 – podwójne wyróżnienie dla Nationale-Nederlanden
Zobacz więcej zdjęć »
Nationale-Nederlanden zdobyło dwa wyróżnienia w corocznym plebiscycie organizowanym przez branżowy m

Order Finansowy 2015 towarzystwo otrzymało w dwóch kategoriach – „Ubezpieczenia dla firm” za polisy grupowe na życie dla małych, średnich i dużych przedsiębiorstw oraz „Ubezpieczenia na życie” za produkt o charakterze ochronno-inwestycyjnym „Ochrona Jutra”.

Kompleksowa ochrona w firmie

Oferta Nationale-Nederlanden w zakresie ubezpieczeń grupowych zapewnia ochronę życia i zdrowia pracowników oraz ich najbliższych. Obejmuje ona wypłatę świadczeń związanych z pobytem w szpitalu, przebyciem operacji lub wystąpieniem poważnej choroby (aż 62 poważne zachorowania). Przewiduje również świadczenie w razie niezdolności do pracy, trwałego inwalidztwa lub trwałego uszczerbku na zdrowiu. Warto wspomnieć o dwóch pakietach znajdujących się w ofercie ubezpieczyciela: Pakiet Cancer Cover oraz Cardio. Pierwszy z nich gwarantuje rozbudowana ochronę na wypadek nowotworu, natomiast drugi zabezpiecza zdrowie i życie pracowników w sytuacji chorób natury kardiologicznej. Dodatkowo pakiet sercowy umożliwia dostęp do portalu dietetycznego i porad dietetyka, a w ramach opieki po chorobie dostępna jest usługa Kardiotele. Zapewnia ona m.in. stałe wsparcie kardiologiczne, konsultacje z lekarzem specjalistą oraz możliwość zdalnego wykonywania i przesyłania danych EKG z dowolnego miejsca na świecie.

- W ubezpieczeniach grupowych ważna jest kompleksowość oraz dopasowanie oferty do potrzeb klienta. Produkt powinien być dostosowany do branży, w której firma działa. Ponadto warto, aby polisa uwzględniała szeroki zakres ochrony pracowników. Istotna jest także prostota procedur w zakupie ubezpieczenia oraz podczas uzyskiwania świadczeń – twierdzi Michał Jakubowski, dyrektor ds. klientów korporacyjnych w Nationale-Nederlanden – Tym bardziej cieszy nas otrzymane wyróżnienie, ponieważ jest dowodem na to, że Nationale-Nederlanden, jako jeden z największych ubezpieczycieli w Polsce, cieszy się dużym zaufaniem szerokiej grupy przedsiębiorców i klientów indywidualnych – dodaje.

Dbając o ochronę jutra

Z kolei ubezpieczenie „Ochrona Jutra” dostosowuje się do zmian w życiu klienta. W tym celu zostało przygotowanych 12 umów zapewniających kompleksową opiekę w różnych wypadkach. Dodatkowo pakiety zdrowotne zostały wzbogacone o assistance medyczny, w ramach którego można otrzymać m.in. bezpłatne wizyty lekarskie, pomoc pielęgniarki i całodobową infolinię medyczną. Ponadto świadczenie można rozszerzyć aż do 10 osób. Istnieje także możliwość zmiany zakresu ubezpieczenia w trakcie trwania umowy.

W przypadku, gdy obok części ochronnej klient jest zainteresowany również inwestowaniem, ma do wyboru elastyczne rozwiązanie w postaci dobrowolnego rachunku lub umów IKE oraz IKZE. Przy czym decyzja o chwili wejścia i wyjścia z inwestycji (częściowego lub całkowitego) zależy wyłącznie od woli i aktualnych potrzeb ubezpieczającego.

Ordery Finansowe to plebiscyt, w którym od kilkunastu lat są wybierane najlepsze usługi i produkty finansowe obecne na polskim rynku. To, co je wyróżnia to innowacyjność, użyteczność oraz uznanie wśród klientów. Te elementy cechują również nagrodzone produkty Nationale-Nederlanden.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

ING Życie
http://www.ingzycie.pl/

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »