Dom » Budownictwo

Orły Meblarstwa rozdane. Drew-Trans II wśród laureatów

Orły Meblarstwa rozdane. Drew-Trans II wśród laureatów
Zobacz więcej zdjęć »
Orły Meblarstwa to wyjątkowy plebiscyt – kapitułą oceniającą są sami klienci, a zwyciężają firmy, z których usług zadowoleni są odbiorcy, a nie przedsiębiorstwa dysponujące największymi budżetami reklamowymi.

Drew-Trans II dzięki uznaniu kupujących znalazł się w tym zaszczytnym gronie.

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformę Link Buildingu np.:

Wyłonienie zwycięzców tegorocznego plebiscytu wymagało przez organizatorów konkursu porównania ocen ponad 68 tysięcy firm z branży i przeanalizowania not wystawionych przez klientów w takich serwisach internetowych jak Google Maps, Facebook, ZUMI, Nowoczesna Firma i wielu innych. W wyniku tej klasyfikacji Drew-Trans II uzyskał wysoką ocenę 8 i tym samym otrzymał nagrodę w lokalizacji Chojnice.

Wszystkie wyróżnione firmy poddawane są restrykcyjnej weryfikacji i aby uzyskać status laureata muszą spełniać podstawowe kryterium – osiągnąć ocenę końcową w wysokości co najmniej 8 przy odpowiedniej ilości opinii. Orły Meblarstwa to wyjątkowy plebiscyt, który bazuje na istniejących ocenach klientów różnych firm z całej Polski. Konkurs wyróżnia liderów branży wyznaczających kierunek, stawiających na rozwój i podnoszenie swoich klasyfikacji. Orły Meblarstwa w odróżnieniu od innych plebiscytów nie bazują na płatnym przyłączeniu (kwalifikacja jest w pełni bezpłatna), a konkurs ma przejrzyste kryteria, w które wgląd ma każdy zainteresowany.

– Wyróżnienie w plebiscycie Orły Meblarstwa cieszy nas niezmiernie z tego względu, że jest przyznawane przez tych, dla których staramy się każdego dnia pracować najlepiej – naszych klientów. Wierzymy, że to efekt naszej ciężkiej i systematycznej pracy. Będziemy robić wszystko, żeby nie zawieść oczekiwań naszych odbiorców i nadal wychodzić naprzeciw ich oczekiwaniom – mówi Zenon Wrzeszcz - Prezes firmy Drew-Trans II.

 

 

 Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Arni

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »