Dom » Budownictwo

Osiedle Azymut pnie się w górę

Osiedle Azymut pnie się w górę
Zobacz więcej zdjęć »
Trwają prace związane z budową jednej z najnowszych inwestycji INPRO w Gdyni – osiedla Azymut. Projekt realizowany jest zgodnie z harmonogramem, planowany termin zakończenia budowy to czerwiec 2019 roku. W aktualnej ofercie pozostało 175 mieszkań o zróżnicowanej powierzchni.

Osiedle Azymut zlokalizowane jest przy ulicy Wielkopolskiej w Gdyni, w dzielnicy Mały Kack. Niewątpliwie jednym z największych atutów inwestycji jest przepiękny widok na pobliskie lasy i Zatokę Gdańską, którym będą mogli cieszyć się przyszli mieszkańcy. Zaledwie 3,5 km od osiedla mieści się słynne orłowskie molo oraz wjazd na trójmiejską obwodnicę.

Inwestycja jest świetnie skomunikowana. W najbliższej okolicy osiedla powstała nowa stacja Pomorskiej Kolei Metropolitarnej – Karwiny. Nowy przystanek ułatwi mieszkańcom dojazd do centrum Gdyni, lotniska Rębiechowo i Gdańska Wrzeszcza.

Projekt osiedla zakłada powstanie 7 budynków trzy-, cztero- i pięciokondygnacyjnych wyposażonych w windy. Oryginalny design zostanie podkreślony efektownymi ścianami oporowymi z kamienia tzw. gabionami.Kalendarium

Za 6 dni:
Warsztaty online „Technologie medyczne w modelach zintegrowanej opieki zdrowotnej”
dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »