Dom » Nieruchomość

Osiedle Batorego – zakończenie stanu surowego zamkniętego

Na osiedlu Batorego na poznańskim Piątkowie został ukończony kolejny etap realizacji inwestycji poznańskiego dewelopera – Agencji Inwestycyjnej.

Na osiedlu Batorego na poznańskim Piątkowie został ukończony kolejny etap realizacji  inwestycji poznańskiego dewelopera – Agencji Inwestycyjnej. Obecnie zakończono tzw. stan surowy zamknięty pierwszej części tego kompleksu. Trwają prace wykończeniowe wewnątrz budynku.

Inwestycja składać się będzie ze 120 mieszkań łącznie w kilku segmentach o różnych wysokościach, od trzech do sześciu kondygnacji.  Kompleks mieszkaniowy będzie oddawany do użytku w trzech etapach. Pierwszy z nich jest obecnie w stanie surowym zamkniętym. Obejmuje on 55 mieszkań położonych na 6 kondygnacjach, w dwóch klatkach schodowych. Obecnie trwają prace nad elewacją budynku. Natomiast w środku gotowe są już wszystkie instalacje i trwają prace tynkarskie.

- W grudniu tego roku pierwsi właściciele mieszkań otrzymają klucze do własnych M. Zostały jeszcze do wykonania tylko prace wykończeniowe – elewacja, montowanie wind, płytki na korytarzach balustrady, malowanie.  - mówi Bożena Taflińska – Tadeusz, wiceprezes Agencji Inwestycyjnej.  Architektura budynku wyróżnia się  nietypowymi oknami. Profile okienne z zewnątrz są w kolorze szarym, natomiast w środku białe. Umożliwiają one dostosowanie koloru okien jednocześnie do elewacji budynku i wnętrza domu- dodaje.

Cała inwestycja składa się głównie z mieszkań dwupokojowych, które mieszczą się w granicach od 32 do 45 metrów kw. Każde mieszkanie wyposażone jest w loggię, balkon lub taras. Unikatowe są kawalerki lub dwupokojowe małe mieszkania, z dużym ponad 20 metrowym tarasem na dachu budynku. Na parterze znajdują się atrakcyjne mieszkania z wydzielonymi ogródkami. Mieszkania parterowe zostały wyposażone w rolety okienne. Teren inwestycji  zostanie ogrodzony i zamknięty jedną brama wjazdowa, a w środku kompleksu powstanie plac zabaw dla dzieci.

Deweloper z okazji 20-lecia swojej działalności wprowadził właśnie specjalną, jubileuszową promocję na wybrane mieszkania z tej inwestycji. Teraz ceny mieszkań zróżnicowane są w zależności od położenia i wielkości mieszkania i wynoszą  już od 6100 złotych za metr kw do 6800 zł dla najbardziej atrakcyjnych mieszkań w inwestycji.  Mieszkania w okazyjnej cenie będzie można kupić tylko do końca września.

Sama lokalizacja jest również niewątpliwym atutem tej inwestycji.  Kompleks znajduje się koło rezerwatu przyrody Żurawiniec, ale również w pobliżu kampusu uniwersyteckiego oraz infrastruktury publicznej i usługowo-handlowej.  Dodatkowo budynek leży blisko komunikacji miejskiej, dzięki czemu dojazd do centrum miasta  szybkim tramwajem zajmuje kilkanaście minut.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Forte PR

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »