Dom » Nieruchomość

Osiedle Dębinka - kameralne miejsce pod Warszawą

Osiedle Dębinka - kameralne miejsce pod Warszawą
Zobacz więcej zdjęć »
Osoby związane z Warszawą przez pracę, ale zmęczone wielkomiejskim stylem życia, hałasem i zanieczyszczonym powietrzem, powinny zwrócić uwagę na Osiedle Dębinka pod Warszawą. Jest to wspaniałe miejsce, w którym warto zamieszkać. Dogodna lokalizacja i bliskość z naturą.

 
Inwestor Inżbud Błonie Plus Sp. z o. o. wybrał idealną lokalizację na budowę osiedla. Dębinka znajduje się tuż obok obszernego lasu w Nowym Dworze Mazowieckim. Mimo bliskości z naturą mieszkańcy nie muszą rezygnować z uroków natury, infrastruktura miasta jest bogata  i wygodnie rozplanowana, natomiast połączeniem SKM można bardzo szybko dojechać do Warszawy.

Dodatkowo jest bardzo dobre połączenie z lotniskiem w Modlinie. Właściciele domów w Dębince nie muszą się martwić zbyt dużym oddaleniem od miasta, a jednocześnie mają spokój, ciszę i świeże powietrze.

„Domy jednorodzinne w zabudowie segmentowej usytuowane na tle rozległego kompleksu leśnego w Nowym Dworze Mazowieckim, w urokliwej cichej i spokojnej okolicy dającej możliwość obcowania z naturą oraz aktywnego wypoczynku to doskonała inwestycja na przyszłość.” - przekonuje – Mariusz Jarzębski.

Oferta składa się z domków jednorodzinnych w wariantach z 2, 3, lu 4 sypialniami, oraz przestronnych mieszkań. W jednym segmencie znajdują się dwa mieszkania, parterowe z ogrodem i na pierwszym piętrze z tarasem.

Powierzchnia inwestycji to od 133 do 200m2. Pomieszczenia oddawane są w stanie deweloperskim. Przestrzenie zostały tak zaprojektowane, by pozostawiać jak największe możliwości do aranżacji. Otwarty dom pokazowy na osiedlu pokazuje ogromny potencjał wnętrz. Warto tam wstąpić i zrozumieć na czym polega wyjątkowość tego miejsca.

Wiele osób myśli, że kupno nieruchomości pod Warszawą, oznacza męczące dojazdy i słabą infrastrukturę miejsc, w których budowane są nowe inwestycje.

 „Położenie osiedla zapewnia łatwy dostęp do wszelkich wygód codziennego życia - sklepów, szkół, przedszkoli. Wraz z otwarciem Mazowieckiego Portu Lotniczego Warszawa-Modlin w najbliższym czasie planowane jest uruchomienie Szybkiej Kolei Miejskiej (SKM) umożliwiającej wygodny dojazd do Warszawy.” - tłumaczy - Mariusz Jarzębski. Okazuje się, że dojazd z wielu podmiejskich obszarów, za sprawą sprawnej kolei SKM, do centrum Warszawy, jest prostszy i szybszy niż pokonywanie podobnych odległości w obrębie dzielnic stolicy.

Domy pod Warszawą są coraz bardziej popularnym rozwiązaniem dla osób pracujących w stolicy. Warszawa jest pięknym miastem, ale na co dzień może być męcząca. Ciągły ruch, hałas, spaliny, szybkie tempo życia – to wszystko nie sprzyja odpoczywaniu po pracy. Posiadanie domu poza miastem jest alternatywą, zwłaszcza w czasach kiedy komunikacja staje się coraz sprawniejsza i szybsza.

Biuro sprzedaży czynne jest od poniedziałku do piątku, w godzinach od 8.00 do 17.00, oraz w soboty, w godzinach od 9.00 do 14.00. Na miejscu można obejrzeć dom wystawowy i porozmawiać z przedstawicielem, który odpowie na każde pytanie.


Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

aivon1986

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »