Dom » Budownictwo

Osiedle przy Arkadii – 284 mieszkania czwartego etapu już w sprzedaży!

Osiedle przy Arkadii – 284 mieszkania czwartego etapu już w sprzedaży!
Zobacz więcej zdjęć »
Dantex wprowadził do swojej oferty sprzedaży lokale realizowane w ramach nowego etapu Osiedla przy Arkadii.

W czwartej fazie nowoczesnego projektu, usytuowanego w doskonale skomunikowanym rejonie Warszawy – na pograniczu Woli, Centrum i Żoliborza, powstaną 284 funkcjonalne mieszkania o metrażach od 25 do 105 m kw. Rozpoczęcie budowy tego etapu inwestycji deweloper zaplanował na III kw. 2017 r. 

Osiedle przy Arkadii cechuje wysoki standard wykończenia i dbałość o każdy detal. Architektura budynków z elewacją wykończoną płytką klinkierową nawiązuje do zabudowy słynnej Fabryki Koronek i stanowi kontynuację koncepcji architektonicznej sąsiadującej inwestycji Dantex – Burakowska16. W czwartym, wprowadzonym właśnie do sprzedaży, etapie projektu powstanie dwunastokondygnacyjny budynek (Budynek D), w którym znajdą się zarówno funkcjonalne kawalerki, jak i przestronne apartamenty. Wszystkie lokale wyposażono w eleganckie, drewniane i panoramiczne okna, a także w zależności od kondygnacji – balkony, loggie, tarasy lub ogródki. Dodatkowo, w garażu podziemnym przewidziano parking, komórki lokatorskie i rowerownie. Dla komfortu i bezpieczeństwa przyszłych mieszkańców na parterze budynku będzie znajdowała się recepcja, a cały kompleks wyposażony zostanie w system ochrony 24/7.

Realizując nasze projekty przykładamy szczególną wagę nie tylko do jakości wykończenia, ale również do wyjątkowości ich koncepcji architektonicznych. Zależy nam, aby spełniały oczekiwania Klientów, były wygodne, przestronne oraz komponowały się otaczającą tkanką miejską. Dbamy zarówno o funkcjonalne planowanie powierzchni poszczególnych mieszkań, jak i aranżowanie atrakcyjnych przestrzeni wspólnych, tak aby spełniały one wysokie standardy i zapewniały komfort przyszłym mieszkańcom. Zastosowanie tych zasad przy projektowaniu Osiedla przy Arkadii wraz z doskonałą lokalizacją inwestycji sprawiły, że Klienci widzą w tym kompleksie swój potencjalny dom. Jak pokazują dotychczasowe wyniki sprzedaży i bardzo duże zainteresowanie pierwszymi trzema etapami, jest to również osiedle chętnie wybierane pod kątem lokowania kapitału i zakupu mieszkań pod wynajem – powiedział Przemysław Sacha, Dyrektor Sprzedaży i Marketingu spółki Dantex.

Cena m kw. mieszkania w czwartym etapie Osiedla przy Arkadii rozpoczyna się od 8 800 zł brutto. Wśród 284 mieszkań zaplanowanych w tej fazie projektu Klienci znajdą lokale o bardzo zróżnicowanych metrażach i rozkładach – poczynając od funkcjonalnych kawalerek, a kończąc na przestronnych 5-pokojowych apartamentach.
 
Osiedle przy Arkadii stanowi doskonały wybór dla osób aktywnych, ceniących oszczędność czasu i miejski styl życia. Sąsiedztwo Centrum Handlowego Arkadia i Domu Mody KLIF, bliskość biznesowego centrum stolicy, placówek oświatowych i terenów rekreacyjnych oraz dogodny dostęp do różnorodnej infrastruktury komunikacyjnej sprawiają, że inwestycja cieszy się dużą popularnością wśród osób poszukujących mieszkania. W pierwszym etapie Osiedla przy Arkadii wszystkie mieszkania zostały już sprzedane, z kolei w drugiej i trzeciej fazie odpowiednio 95 i 88 proc. lokali znalazło swoich nabywców. 

Docelowo, we wszystkich etapach inwestycji powstanie 1000 mieszkań o zróżnicowanych metrażach, a zakończenie realizacji całego projektu zaplanowano na II kw. 2019 r. Za stworzenie koncepcji architektonicznej osiedla odpowiada firma DAP Projekt, a generalnym wykonawcą jest Dantex.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

BrandLab_02

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »