Społeczeństwo » Społeczeństwo

OSM Łowicz pomaga łowiczance. Akcja charytatywna #CzapydlaAni

OSM Łowicz pomaga łowiczance. Akcja charytatywna #CzapydlaAni
Zobacz więcej zdjęć »
Zdobycie funduszy na wózek inwalidzki i kosztowną terapię dla łowiczanki Anny Niezdropy – taki cel przyświeca akcji charytatywnej wspieranej przez OSM Łowicz.

https://pomagamy.im/CzapyDlaAni można wpłacać pieniądze dla Ani. „Akcja trwa tylko do końca stycznia. Mamy mało czasu, a Ania potrzebuje pomocy. Będziemy wdzięczni za każdy gest dobrej woli dla Ani” – zapewnia organizator. Wpłaty są dobrowolne, ale dla tych, którzy zdecydują się przekazać min. 15 zł, łowicka spółdzielnia mleczarska przygotowała prezent: specjalnie na tę okazję wyprodukowane, pamiątkowe czapki zimowe z logo projektu #KrólowaKrowa. Otrzyma je pierwszych dwustu darczyńców. Wszystkie środki zdobyte w ramach akcji przelane zostaną na konto Fundacji Zdążyć z Pomocą, której Ania jest podopieczną.

To nie pierwszy raz, kiedy OSM Łowicz stara się wspierać członków lokalnej społeczności. Rok temu pracownicy spółdzielni wzięli udział w zbiórce podczas charytatywnego turnieju piłkarskiego „Gwiazdy na Gwiazdkę”.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

PRinspiration

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »