Kobieta, zdrowie, uroda » Uroda

Ostaszewska, Kożuchowska i Drzewiecka na Gali konkursu Bizneswoman Roku

Ostaszewska, Kożuchowska i Drzewiecka na Gali konkursu Bizneswoman Roku
Zobacz więcej zdjęć »
W ostatnią sobotę czerwca, odbyła się uroczysta Gala IX Edycji konkursu Bizneswoman Roku. Nagroda Grand Prix w kategorii Inspiratorka Roku w tegorocznej edycji konkursu Bizneswoman Roku trafiła do Mai Ostaszewskiej za aktywną działalność społeczną, odwagę, ważny głos w sprawach istotnych dla kobiet

. Jury doceniło osobiste zaangażowanie laureatki oraz wykorzystanie jej wpływu jako liderki opinii publicznej dla celów wyższych. Uznano, że głos Mai Ostaszewskiej, jest dziś jednym z kluczowych głosów Polek. Nagranie z wręczenia statuetek jest dostępne on-line pod adresem: https://youtu.be/dXRjW3vsjOg

Konkursu Bizneswoman Roku od wielu lat wspierają rodzime Gwiazdy i osoby związane z polskim showbiznesem. Wśród członków jury zasiadali: Beata Tadla, Jarosław Kuźniar, Katarzyna Zdanowicz czy Irena Eris. W tegorocznej Gali konkursu Bizneswoman Roku organizowanej już po raz XI przez Fundację Sukcesu Pisanego Szminką udział wzięła także Gabi Drzewiecka, która była jedną z osób współprowadzących uroczystość oraz Małgorzata Kożuchowska, która wręczyła nagrodę Specjalną Fundacji za całokształt działności.

Konkurs Bizneswoman Roku organizowany przez Fundację Sukcesu Pisanego Szminką to największa i najstarsza inicjatywa w Polsce, która nagłaśnia sukcesy przedsiębiorczych kobiet i promuje różnorodność w biznesie. To także jedyny konkurs w Polsce, w którym nagrody przyznawane są polskim biznesmenom, którzy doceniają równość i różnorodność w biznesie. Do tej pory, we wszystkich XI edycjach, zostało nagrodzonych już prawie 100 osób, w tym m.in. Kasia Nosowska, Anna Lewandowska, Anna Dymna czy Ewa Błaszczyk. Gala, w tym roku ze względów bezpieczeństwa została zorganizowana w formie wydarzenia on-line.

Nagranie transmisji z gali można obejrzeć tutaj: https://youtu.be/dXRjW3vsjOg

W tym roku, w kategoriach otwartych Bizneswoman Roku wpłynęło rekordowo 710 nominacji. W jury konkursu zasiadły osoby nie tylko ze świata biznesu, ale też showbiznesu i mediów - Beata Tadla, Joanna Przetakiewicz, Jarosław Kuźniar, Katarzyna Zdanowicz, Irena Eris czy Małgorzata Kożuchowska. Laureatki i laureatów obecnej edycji konkursu Sukces Pisany Szminką Bizneswoman Roku można poznać pod tym linkiem: https://bizneswomanroku.pl/laureatki/ lub podczas transmisji online z gali którą poprowadziły Olga Kozierowska i Gabi Drzewiecka. Podczas gali Małgorzata Kożuchowska, Olga Kozierowska, Magdalena Górska i  Gabi Drzewiecka wystąpiły w sukienkach Just Paul. Maja Ostaszewska z kolei pojawiła się w kreacji od Macieja Zienia.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

RocketScience

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Za 8 dni:
Warsztaty online „Technologie medyczne w modelach zintegrowanej opieki zdrowotnej”
dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »