Kultura, sztuka » Kultura

„Ostatni klaps” w kinach już od 22 maja!

„Ostatni klaps” – brzmi dwuznacznie? To najnowsza polska komedia pełna perypetii i zaskakujących zwrotów akcji. W rolach głównych wystąpią m.in. Maja Frykowska, Mariusz Pujszo, Marek Włodarczyk, Michał Milowicz oraz Piotr Zelt. Reżyserem filmu jest Gerwazy Reguła.

Stworzony z lekkością i rozmachem pod względem kostiumowym, i scenograficznym film, stylistycznie łączy w sobie najlepsze cechy kina czeskiego oraz francuskiego. Ponadto, scenariusz Mariusza Pujszo, który zagrał w filmie jedną z głównych ról, zaskakuje i z minuty na minutę rozkręca akcję rozgrywającą się nie tylko w scenerii ekskluzywnego Cannes, ale i  na ziemiach wielkopolskiego Pałacu Wąsowo.


Gdy na terenie wielkopolskiego pałacu pojawiają się dwie nieświadome swych zamiarów ekipy filmowe, musi dojść do starcia artystycznej wizji z komercyjną igraszką, intelektu z instynktem, wrażliwości z pożądaniem, ego z libido...

Reżyser kina artystycznego, który dotąd obnażał jedynie intelektualnie. Producent filmów dla dorosłych, który poświęcił swe życie sztuce rozbierania. Znużona jednorodną karierą ikona męskich fantazji, która marzy o poważnym aktorstwie i odkrywaniu nowych obszarów nagiej prawdy. Gdy społeczne maski opadają na ziemię równie efektownie jak luksusowe gorsety, wydarzyć się może dosłownie wszystko. Pytanie brzmi: do kogo w tej plątaninie nęcących ciał i osobistych ambicji będzie należeć... ostatni klaps?
Zapraszamy do kin od 22 maja!
http://ostatniklaps.pl/
https://www.facebook.com/ostatniklapsfanpage?fref=ts
https://www.youtube.com/watch?v=0oWb54KMF3YRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Cal.pl

Komentarze (4)

 • avatar
  kluczowa 2015-06-28 13:13:23

  Taki sobie, na kolana nie rzuca.

 • avatar
  ~Sasza 2015-04-23 15:26:21

  niech sobie brzmi jak chce aby był zabawny i na taki sie zapowiada, lubię Marka Włodarczyka i chętnie obejrzę.

 • avatar
  ~lucek 2015-04-22 15:20:36

  tematyka zabawna, dwuznaczna - moze być smiesznie:)

 • avatar
  ~Ela 2015-04-22 11:45:11

  To może być mieszanka wybuchowa :) chce to zobaczyc!


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »