Kultura, sztuka » Kultura

Ostatnia szansa, by zaprezentować swoją najlepszą okładkę w Konkursie GrandFront 2017

Tylko do 9 marca można przesyłać zgłoszenia w XVI edycji Konkursu Wydawców Prasy na Okładkę Roku GrandFront 2017. Zachęcamy do udziału wydawców prasy, redakcje i twórców grafiki prasowej.

Przypominamy, że nagrodą główną jest statuetka GrandFront 2017, która zostanie przyznana przez starannie wyselekcjonowane jury, w skład którego wchodzą światowej klasy twórcy grafiki prasowej, dyrektorzy artystyczni, fotografowie oraz dziennikarze. Pozostali zwycięzcy zostaną wyłonieni
w 8 kategorii tematycznych i uhonorowani nagrodą ArtFront. Tegoroczne kategorie analogowe to:

 

  • Dzienniki
  • Gazety lokalne
  • Polityka, gospodarka i społeczeństwo
  • Lifestyle
  • Rodzina i dom
  • Kultura i sztuka
  • Nauka, technologia i profesje
  • Hobby

 

W Konkursie mogą uczestniczyć tytuły prasowe posiadające nr ISSN, które ukazały się w 2017 roku zgodnie z datą wydawniczą, tytuły wydawane w Polsce, które są samodzielnie dystrybuowane, mogą być załączone ich mutacje cyfrowe. Regulamin Konkursu dostępny jest na stronie www.grandfront.pl, a zgłoszenia odbywają się za pomocą formularza dostępnego na stronie http://rejestracja.grandfront.pl/.

Prace należy zgłaszać do 9 marca 2018 roku. Udział w Konkursie jest bezpłatny. Ogłoszenie wyników Konkursu, wraz z uroczystym wręczeniem nagród, odbędzie się 14 maja 2018 podczas Gali
w siedzibie Akademii Sztuk Pięknych, na Wydziale Rzeźby w Warszawie.

 

Wszelkie informacje dotyczące GrandFront 2017 dostępne są na stronie www.grandfront.plRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

prshark

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »