Rozrywka i wypoczynek » Turystyka

Ostatnia szansa na majowy wyjazd

Ostatnia szansa na majowy wyjazd
Zobacz więcej zdjęć »
Długi, majowy weekend 2012 jest wyjątkową okazją na dodatkowy, nawet dziewięcio dniowy urlop. Wystarczą 3 dni urlopu, aby mieć wolne od 28 kwietnia aż do 6 maja.

Już od dawna nie ma wolnych miejsc na wyloty z Wrocławia, a z innych miast w Polsce zostały ostanie miejsca, których ceny zaczynają się od 2500 złotych za tygodniowy pobyt, przy czym oferty te dotyczą wyjazdów od 25-26 kwietnia lub dopiero po 3 maja.

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformę Link Buildingu np.:

Szansą są wolne miejsca na wyloty z lotnisk znajdujących się we wschodnich Niemczech, np. Drezno, Berlin czy Lipsk. Dla mieszkańców Wrocławia i okolic to nieco ponad dwie i pół godziny jazdy w przypadku Drezna czy nieco ponad trzy godziny w przypadku Berlina. 

W przypadku wylotów z Niemiec mamy jeszcze spore szansę na znalezienie wolnych miejsc za rozsądną cenę, inaczej niż ma to miejsce w sezonie wakacyjnym, kiedy wyloty z Niemiec są z reguły droższe o 30-50 a nawet 100% od tych z polskimi biurami podróży. I tak dla przykład tygodniowe wakacje na Majorce w 3 gwiazdkowym, w opcji all inclusive, z wylotem z Berlina lub Lipska można nabyć już za równowartość 1600 złotych. A oferty 2 gwiazdkowe z samymi śniadaniami zaczynają się już od 1200 złotych. Natomiast ceny w kurortach Riwiery Tureckiej zaczynają się od równowartości 1400 złotych w przypadku 3 gwiazdkowych hoteli oferujących opcję all inclusive. Jak powiedziała nam Pani Marta Miciak z biura podróży Sunny Tours we Wrocławiu, co prawda nie ma już pełnego wyboru hoteli, ale w przypadku wyjazdów z Niemiec nadal można liczyć na spędzenie 7 czy nawet 9 dni na południu Europy opalając się czy zwiedzając urocze zakątki Hiszpanii, Grecji czy choćby Portugali, za około 1500 złotych.

W przypadku nadbałtyckich kurortów ceny, w przyzwoitych apartamentach ze śniadaniami, zaczynają się za od ok. 100 złotych za osobę za noc, a w hotelach, które dysponują basenami, tygodniowy pobyt ze śniadaniami to koszt ok. 1000-1400 złotych za osobę, w zależności od miejsca i oferowanego standardu.

Propozycji wyjazdów na długi majowy weekend zarówno w kraju jak i za granicę możecie Państwo szukać min. w biurach i na stronach internetowych: www.sunnytours.pl, www.idealtravel.pl Travelplane.pl, Happy Holiday czy www.wakacjezgwiazdami.plRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

przemek@directpr.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »