Dom » Wnętrza

Ostatnie chwile na kupienie świątecznego drzewka!

Ostatnie chwile na kupienie świątecznego drzewka!
Zobacz więcej zdjęć »
Święta za pasem dlatego kto nie wybrał swojej wymarzonej choinki ma jeszcze szansę na zakupy w CH Platan. Na parkingu przed centrum sprzedaż iglastych drzewek idzie pełną parą. Wysokie, rozłożyste i te całkiem małe czekają na nowych właścicieli.

Wybierać można między różnymi odmianami i tym czy roślina znajduje się w donicy lub jest ścięta. Kto planuje nie rozstawać się ze swoim drzewkiem zaraz po świętach powinien zdecydować się na te zasadzone w donicach. Wtedy istnieje możliwość przesadzenia choinki do ogródka, warunek jest jeden: by świąteczne drzewko przyjęło się do gruntu, w domu może stać nie dłużej niż trzy tygodnie.

Istotne jest również pochodzenie świątecznej ozdoby. Na parkingu CH Platan wszystkie drzewka sprowadzone są ze specjalnych szkółek leśnych, co stanowi gwarancję ich jakości. Klient może być pewny, że rośliny z donic nie były przesadzane przed sezonem, a ich system korzeniowy nie został uszkodzony przed sprzedażą.

W tym roku w króluje jodła kaukaska i świerk syberyjski. Klienci chętnie kupują również polskie odmiany. Drzewka różnią się wielkością, barwą, odpornością na chłód i tym jak długo mogą cieszyć oko właściciela.

Ceny w tym sezonie poszły w górę, obecnie za choinkę trzeba zapłacić minimum 50zł, średniej wysokości iglak to koszt 70zł, ponad 100zł należy przygotować na zakup choinki sięgającej sufitu.

Kto wybierze już idealnego, świątecznego iglaka z parkingu CH Platan może zaopatrzyć się w ozdoby na placu centralnym. Tam jeszcze w święta choinkowe ozdoby, ręcznie malowane bombki, ceramika, witraże i masa pomysłów na prezenty dla rodziny i najbliższych.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

quiero

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »