Rozrywka i wypoczynek » Hobby

Ostatnie dni loterii przez Wielkie M w Galerii Młociny

Podczas hucznego otwarcia Galeria Młociny przygotowała dla swoich gości wyjątkową niespodziankę. Wielka loteria, bo o niej mowa, powoli dobiega końca. Finał odbędzie się 30 czerwca o godzinie 18.30, a towarzyszyć mu będzie flash mob w wykonaniu L.U.C. Reebel.

Wśród wszystkich osób, które zrobią zakupy za minimum 100 zł oraz zamienią swój paragon na kupon loteryjny łącznie zostanie rozlosowanych ponad 7500 nagród. Tą najważniejszą jest premierowy model Mercedesa klasy B. To już ostatni moment, by wziąć udział w losowaniu i sprawdzić, czy udało nam się trafić do grona szczęśliwców. Szanse są naprawdę spore, nagrody padają średnio co 3 minuty! 

Tylko trzy dni dzielą nas od zakończenia Wielkiej Loterii w Galerii Młociny. To już ostatni moment, by wziąć udział w losowaniu i cieszyć się wyjątkowymi nagrodami. Aby spróbować swojego szczęścia, wystarczy zrobić zakupy na maksymalnie dwóch paragonach na kwotę sumaryczną minimum 100 zł, a następnie zamienić paragon na kupon loteryjny. W Galerii Młociny rozstawiono kioski multimedialne, które skanują nasz kupon informując o wygranej. Szanse są naprawdę spore – każdy kupon to aż sześć możliwości na wygraną jednej z ponad 7500 nagród, a wśród wszystkich biorących udział w loterii zostanie rozlosowana nagroda główna – Mercedes MB PKW Typu B 180. 

Dla wszystkich szczęśliwców przygotowano całą masę niespodzianek! Wśród nich karty podarunkowe, biżuteria i akcesoria, zestawy kosmetyków, gadżety brandowane, gry i zabawki, deskorolki, waveboardy i hulajnogi, sprzęt sportowy i akcesoria treningowe, sprzęty kuchenne, sprzęt multimedialny, wycieczki zagraniczne, vouchery. 

Już w najbliższą niedzielę dowiemy się w czyje ręce trafi nagroda główna. Wielki finał odbędzie się 30 czerwca o godzinie 18.30. Z tej okazji Galeria Młociny przygotowała jeszcze jedną niespodziankę. Znany kompozytor oraz wokalista – L.U.C wspólnie orkiestrą wykorzystującą technologie i przestrzeń miasta zachwyci nas swoim wystąpieniem umilając czas wszystkim tym, którzy ten wyjątkowy wieczór spędzą właśnie na Bielanach!

Zrób zakupy w Galerii Młociny i wygrywaj wyjątkowe nagrody! Regulamin loterii oraz dodatkowe informacje znajdują się na stronie www.galeriamlociny.pl

 

 

 

 

 

 

 Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

MAGNIFICO MARKETING&PR CONSULTANTS
http://www.magnifico.com.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »