Rozrywka » Przyroda
Ostatnie dni na zrobienie filmu o Wiśle
Nadsyłane prace powinny nawiązywać do hasła – „Ciesz się rzeką!”, prezentując możliwości aktywnego spędzania czasu nad jej warszawskimi brzegami. Filmy trwające do minuty należy przesłać najpóźniej do końca dnia, 31 sierpnia br. Jedna osoba może przesłać maksymalnie trzy prace. Czasu jest niewiele!
Nagrody do wygrania
Na autora najlepszego filmu o warszawskiej Wiśle czeka zaproszenie na warsztaty filmowe w Collegium Artis, której wykładowcy należą do najbardziej uznanych i utytułowanych polskich filmowców. Uczestnik konkursu, który zajmie drugie miejsce otrzyma kamerę GoPro Hero 3, a zwycięzca trzeciego miejsca otrzyma twardy dysk – pamięć zewnętrzną Samsung 2.wislawarszawa@partnersi.com.pl. Więcej o konkursie na stronie www.wislawarszawa.pl. Konkurs filmowy to sposób na aktywne włączenie się mieszkańców w budowanie wizerunku Wisły. Organizowany jest w ramach kampanii informacyjno-promocyjnej projektu „Warszawski Węzeł Wodno-Rowerowy Pedałuj i płyń (bike&sail) – etap I”, współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego oraz budżetu państwa w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka.
Nadesłał:
Nowy rozdział w Twojej łazience. MOVA Aero C na czele oficjalnego debiutu rynkowego wraz z modelami
Z dala od wielkomiejskiego zgiełku, czyli dlaczego warto zamieszkać na Białołęce?
Brud nie ukryje się nigdzie. Ultrasmukły Dreame T12 Pro do suchych i mokrych zabrudzeń
Przyjemny dom bez uciążliwego upału? Poznaj przepis na chłodne wnętrza latem!
Monterzy w centrum uwagi. WIŚNIOWSKI partnerem tytularnym Monter Show 2026
Komentarze (0)