Technologie » Internet

Ostatnie dni zgłoszeń do “25 under 25”. Nieprzeciętni, młodzi ludzie poszukiwani

Już tylko do 15 stycznia można aplikować do piątej edycji “25 under 25”, czyli konkursu skierowanego do młodych przedsiębiorców, twórców nowych technologii, naukowców, aktywistów i działaczy, którzy nie ukończyli 25. roku życia.

Już tylko do 15 stycznia można aplikować do piątej edycji “25 under 25”, czyli konkursu skierowanego do młodych przedsiębiorców, twórców nowych technologii, naukowców, aktywistów i działaczy, którzy nie ukończyli 25. roku życia. Finaliści znajdą się na prestiżowej liście, a laureaci otrzymają wsparcie mentora oraz stypendium w wysokości 10 tysięcy złotych.
„25 under 25” to konkurs dla zdolnych i ambitnych osoby przed 25. rokiem życia, które w przyszłości mają szansę wpłynąć na rozwój polskiej gospodarki i społeczeństwa. Kandydatami mogą być pełnoletnie osoby, urodzone w 1997 roku lub później, które płynnie posługują się językiem polskim i aktywnie działają na co dzień w obszarze jednej z pięciu kategorii konkursowych: Biznes, Nowe Technologie, Nauka, Działalność Społeczna i Zrównoważony Rozwój oraz Pozytywny Wpływ.
Szczegółowe zasady uczestnictwa oraz formularz zgłoszeniowy znajdują się na stronie 25under25.pl. Aplikować można do 15 stycznia 2023 r.
W konkursie wyłonionych zostanie 25 finalistów, w tym 5 laureatów. Pełna lista zostanie opublikowana na łamach magazynu “Forbes”. Dodatkowo każdy z laureatów otrzyma stypendium w wysokości 10 tysięcy złotych. Czeka na nich również roczne wsparcie mentorów, którzy pomogą im budować dalszą ścieżkę kariery.
“25 under 25” jest unikalną inicjatywą w skali globalnej, którą zapoczątkowało warszawskie biuro McKinsey & Company wraz z miesięcznikiem Forbes w 2018 roku. W kapitule konkursu „25 under 25” co roku zasiadają znani i cenieni przedstawiciele świata biznesu, nauki, technologii oraz organizacji pozarządowych, którzy na co dzień sami inspirują innych do działania. W poprzednich edycjach byli to m.in.: Rafał Brzoska z InPost, Katarzyna Marchocka z Geek Girls Carrots, Paweł Borys z Polski Fundusz Rozwoju, Tomasz Czechowicz z MCI Capital oraz Joanna Łojko z Rak’n’roll.


Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Zuzanna Pazura

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »