Dom » Nieruchomość

Ostatnie lokale handlowe w Zorze2

Ostatnie lokale handlowe w Zorze2
Zobacz więcej zdjęć »
Warszawskie Miasteczko Wilanów, najszybciej rozwijająca się dzielnica stolicy wciąż przyciąga przedsiębiorców i inwestorów.Osoby, które chciałyby zakupić powierzchnię handlową na Wilanowie mają na to jeszcze szansę. W Zorze2, inwestycji White Stone Development zostały dwa ostatnie lokale.

- Zora2 okazała się sukcesem, zarówno jeżeli chodzi o sprzedaż mieszkań, jaki i powierzchni handlowych. Składa się na to z jednej strony wysoki poziom wykonania, dobra lokalizacja,
a w przypadku lokali usługowych, również duża liczba potencjalnych klientów. Sklepy czy kawiarnie ulokowane na parterze budynków mieszkalnych na pewno nie będą narzekać na brak klientów. Wszystko to sprawia, że już niemal wszystkie powierzchnie handlowe znalazły właścicieli.” –
wyjaśnia Leszek Chłuda, dyrektor handlowy w White Stone Development.

Dwa ostatnie lokale dostępne w inwestycji Zora2 to spore powierzchnie handlowe, 108 i 162m2. Ich niewątpliwą zaletą jest lokalizacja – z niemal bezpośrednią ekspozycją na główną ulicę Miasteczka Wilanów, Aleję Rzeczypospolitej. Warto wspomnieć, że już niedługo zostanie zakończona budowa Południowej Obwodnicy Warszawy, a trasa biegnąca w bezpośrednim sąsiedztwie lokali z pewnością pozytywnie wpłynie na ich wartość. Dodatkowym atutem dla większej z tych powierzchni jest możliwość zaadoptowania fragmentu trawnika przed lokalem na cele związane z prowadzoną w nim działalnością. Mieszkańcy, głównie ludzie młodzi, dynamiczni i zapracowani chcą mieć wszystko na wyciagnięcie ręki. W takich miejscach punktów usługowych i sklepów nigdy za wiele, dlatego duże zainteresowanie ich zakupem wcale nie dziwi.

- „Wszystkich rozważających zakup powierzchni handlowej w naszej inwestycji zachęcam do szybkiej decyzji. Za kilka tygodni może być już za późno.” – zachęca Leszek Chłuda.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

UnicornMedia

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »