Dom » Nieruchomość

Ostatnie mieszkania w inwestycji Kwiatowa Równina

Ostatnie mieszkania w inwestycji Kwiatowa Równina
Zobacz więcej zdjęć »
W krakowskiej inwestycji Kwiatowa Równina, realizowanej przez Grupę Deweloperską Geo, zostało tylko 50 mieszkań.

Osiedle, którego budowa ruszyła w lutym tego roku, zlokalizowane jest przy ul. Pękowickiej 37 (dzielnica Prądnik Biały). Mimo, że od początku uruchomienia sprzedaży minęły zaledwie 4 miesiące, w ofercie pozostały jedynie 43 wolne lokale.

- To okolica, która jest zielona i spokojna, a jednocześnie przejazd do zabytkowego centrum miasta zajmuje jedynie 15 minut - mówi Piotr Kijanka, dyrektor ds. Sprzedaży i Marketingu w Grupie Deweloperskiej Geo. - Inwestycja wyróżnia się niską zabudową, są to 3-piętrowe bloki z windami. Każde mieszkanie posiada balkon, a mieszkańcy mają do dyspozycji komórki lokatorskie i miejsca postojowe w podziemnym garażu. Wkrótce powstanie tu także linia tramwajowa, która skomunikuje północną część Krakowa z centrum miasta. Trasa połączy Krowodrzę Górkę, Prądnik Biały, ul. Pachońskiego, ul. Bociana i Górkę Narodową - dodaje.

Cała inwestycja została podzielona na dwa etapy. Pierwsze dwa budynki C1 i C2, zostały już oddane do użytku i obecnie w sprzedaży znajduje się ok. 11 ostatnich lokali. Dwa kolejne budynki D1 i D2 z drugiego etapu posiadają lokale 1, 2, 3 i 4-pokojowe o zróżnicowanych powierzchniach od 28 do 81 mkw i funkcjonalnym układzie pomieszczeń. Aktualnie oferta obejmuje 43 mieszkania.

Ceny rozpoczynają się od 5,7 tys.zł/mkw.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

primetimeprpl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Za 11 dni:
XXVIII edycja festiwalu Sounds of the Dolomites w górach Trentino we Włoszech
dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »