Technologie » Komputery

Oszczędzaj pieniądze i czas dzięki nowej termicznej drukarce paragonów

Oszczędzaj pieniądze i czas dzięki nowej termicznej drukarce paragonów
Zobacz więcej zdjęć »
Nowe urządzenie TM-T20II, z którego można korzystać od razu po rozpakowaniu, to jedna z najbardziej przystępnych cenowo drukarek paragonów firmy Epson, europejskiego lidera w produkcji drukarek POS

Model TM-T20II, umożliwiający szybkie drukowanie na papierze paragonowym o szerokości 80 mm, jest idealny dla firm, które poszukują ekonomicznych i niezawodnych rozwiązań. Urządzenie będzie dostępne od stycznia 2014 r.

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformę Link Buildingu np.:

Funkcja oszczędzania papieru umożliwia druk bezmarginesowy, co oznacza oszczędność 12 mm papieru przy każdym wydruku. Ooznacza to oszczędność rolek papieru w ciągu całego czasu eksploatacji wynoszącego 15 mln wierszy. Drukarka TM-T20II, objęta dwuletnią gwarancją, została stworzona zgodnie ze znanymi standardami jakości i niezawodności firmy Epson. Urządzenie jest proste w obsłudze, a konserwacja sprowadza się w praktyce do usuwania kurzu i ew. pyłu z papieru. TM-T20II spełnia normy ENERGY STAR, a także pomaga obniżyć rachunki za prąd i chronić środowisko.

 „TM-T20II to idealne rozwiązanie dla firm poszukujących szybkiej, łatwej w konfiguracji i wydajnej drukarki POS w przystępnej cenie. Szybkość drukowania wynosząca 200 mm na sekundę pomaga rozładować nawet długie kolejki, a funkcja oszczędzania papieru zmniejsza ilość marnowanego papieru, co pozwala na oszczędność czasu i pieniędzy. Urządzenie pomaga także usprawnić obsługę klienta, ponieważ użytkownicy mogą skoncentrować się na pracy zamiast na częstej wymianie rolek papieru” – powiedział Grzegorz Moch, menedżer w polski oddziale Epson Europe.

TM-T20II to efektywne rozwiązanie, idealne w handlu detalicznym, hotelach i sklepach spożywczych. Współpracująca ze wszystkimi aktualnymi systemami operacyjnymi drukarka TM-T20II jest łatwa w integracji i montażu — można ją zawiesić pionowo lub poziomo za pomocą uchwytu ściennego znajdującego się w zestawie. Można też korzystać z interfejsu szeregowego lub Ethernet, dodatkowo w standardzie jest wbudowany interfejs USB.

Model TM-T20II trafi do sprzedaży w styczniu 2014 r., cena urządzenia nie jest jeszcze ustalona.

 

Funkcje

Drukarka termiczna do terminali POS

Drukowanie z szybkością 200 mm/s

Dwa modele:

1) interfejs USB + szeregowy

2) interfejs USB + Ethernet

Automatyczna funkcja redukcji papieru

Funkcja drukowania bonów

Certyfikat ENERGY STAR

Zewnętrzne źródło zasilania

Czas eksploatacji: wydruk 15 milionów wierszy

Czas eksploatacji automatycznej gilotyny: 1,5 mln cięć

Średni czas bezawaryjnej pracy: 360 000 godzin

Średnia liczba cięć w trakcie bezawaryjnej pracy: 60 mln wierszy

Czas eksploatacji głowicy: 100 km

Sygnalizator akustyczny powiadamiający o drukowaniu paragonu

Informacje o  firmie Epson

Epson jest globalnym liderem innowacyjności. Szeroka oferta firmy obejmuje produkty od drukarek atramentowych i systemów drukowania, przez projektory 3LCD i roboty przemysłowe po czujniki i inne mikrourządzenia. Chcąc pozyskać klientów z całego świata, Epson jako przedsiębiorstwo zdobywające kolejne rynki dostarcza najlepsze możliwe kompaktowe, energooszczędne, precyzyjne rozwiązania dla handlu i przemysłu.

Grupa Epson, na czele której stoi japońska firma Seiko Epson Corporation, zatrudnia ponad 68 000 pracowników w 96 spółkach na całym świecie. Jesteśmy niezwykle dumni z naszego wkładu w ochronę środowiska naturalnego oraz rozwój społeczności, w których funkcjonujemy. http://global.epson.com/

Epson Europe — informacje

Epson Europe B.V., z siedzibą główną w Amsterdamie, zapewnia obsługę rynków europejskich, dalekowschodnich, rosyjskich i afrykańskich. Zatrudniający 1727 pracowników oddział Epson Europe w roku fiskalnym 2012 osiągnął sprzedaż równą 1540 mln euro. http://www.epson.eu

 

Wizja ekologiczna 2050   http://eco.epson.com/

 

Dodatkowych informacji udzielają:

INDALO Public Relations

Zbigniew Blewoński, tel. 501 772 619, e-mail: zbigniew.blewonski@indalo.pl

 Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

INDALO

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »