Kobieta, zdrowie, uroda » Uroda

OTIMAX – nowy środek do czyszczenia uszu psów i kotów

OTIMAX – nowy środek do czyszczenia uszu psów i kotów
Zobacz więcej zdjęć »
W listopadzie do klinik weterynaryjnych trafił płyn do pielęgnacji kanału słuchowego psów i kotów „OTIMAX”, polskiego producenta OVER ZOO. Produkt jest zalecany zarówno w leczeniu chorób jak i w profilaktyce.

Płyn do czyszczenia uszu „OTIMAX” jest szczególnie przydatny w trakcie leczenia chorób układu słuchowego, ale także w profilaktyce przeciwzapalnej. Dzięki odpowiednio dobranym składnikom usuwa zalegającą woskowinę uszną, nie wywołując dodatkowych podrażnień. Nagietek lekarski (Calendula officinalis) posiada właściwości nawilżające i wzmacniające, dlatego zapewnia odpowiednią ochronę skóry uszu. Natomiast Aloe Vera Gel działa przeciwzapalnie i regenerująco.   

Płyn jest dostępny w opakowaniach o pojemności 130 ml z wygodnym aplikatorem. W zależności od wielkości zwierzęcia wystarczy wlać od 3 do 15 kropli płynu do kanału słuchowego, a następnie masować podstawę ucha. Po upływie około 60 sekund należy przetrzeć ucho zewnętrzne z resztek woskowiny przy użyciu wacika kosmetycznego - radzi Łukasz Ogrodowczyk, ekspert firmy OVER ZOO.

Nowy środek pielęgnacyjny wyprodukowany przez OVER ZOO należy do linii VET- LINE - jednej z ośmiu linii produktowych oferowanych przez firmę. Linia ta została stworzona dla lekarzy weterynarii i zawiera specjalistyczne produkty przydatne w profilaktyce i leczeniu schorzeń psów i kotów.

Więcej porad oraz informacji na temat produktów dla zwierząt domowych firmy OVER ZOO można znaleźć na stronie internetowej: www.over-zoo.pl.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Maciej Bartosik

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »