Rozrywka i wypoczynek » Prezenty

OtterBox wprowadza najwyższej klasy ochronne pokrowce na Polski rynek!

OtterBox wprowadza najwyższej klasy ochronne pokrowce na Polski rynek!
Zobacz więcej zdjęć »
Firma OtterBox, lider sprzedaży ochronnych obudów na smartfony w Stanach Zjednoczonych oraz światowy lider ochrony urządzeń mobilnych, rozwija swoją obecność na polskim rynku.

OtterBox oferuje obudowy ochronne zabezpieczające urządzenia marek takich jak Apple, Samsung, HTC, Blackberry. Pozwalają one w pełni cieszyć się użytkowaniem telefonów i tabletów, zapewniając im ochronę przed uszkodzeniami, wpływami środowiska oraz brudem. Do sprzedaży poza flagowymi produktami trafi również najnowsza seria niezwykle stylowych i designerskich obudów - Symmetry Series.

Nowością firmy jest seria Symmetry. To cienkie i wytrzymałe, jednowarstwowe obudowy ochronne, oferujące opływowy kształt przy zachowaniu gabarytów urządzenia. Konstrukcja z zastosowaniem podwójnego materiału oraz wewnętrznej syntetycznej gumy o strukturze plastra miodu zapobiega zadrapaniom oraz chroni telefon przed uderzeniami oraz wstrząsami. Podniesiona oraz ścięta krawędź zapewnia ochronę wyświetlacza bez utraty jego czułości. Jednoczęściowa konstrukcja umożliwia łatwość montażu oraz dostęp do wszystkich złącz telefonu. Pokrowce zapewniają ochronę przed uderzeniami oraz wstrząsami, a przy tym charakteryzują się doskonałym wyglądem i całą gamą kolorów, więc użytkownik  nie musi wybierać między stylem, a ochroną. Ceny pokrowców ochronnych Symmetry Series rozpoczynają się już od 129 zł.

Produkty, należące do flagowej dla OtterBox Serii Defender, zapewniają trójwarstwową solidną ochronę. Zaprojektowane z nadzwyczajną precyzją obudowy, dzięki zewnętrznej warstwie absorbującej uderzenia, solidnej poliwęglanowej skorupie oraz wbudowanemu protektorowi wyświetlacza dostarczają odpowiednie oraz dostosowane do potrzeb zabezpieczenie przed upadkami, uderzeniami oraz wstrząsami. Krawędź dookoła otworu na głośnik delikatnie się rozszerza, co pozwala na odpowiedni przepływ dźwięku, gdy telefon leży na płaskiej powierzchni. Ponadto obudowy zostały wyposażone we wzmocnioną strukturę, która tworzy wytrzymały oraz niezawodny szkielet. Ułatwieniem jest obrotowy klips do mocowania smyczy, który działa również jako statyw do oglądania. Ceny pokrowców ochronnych z serii Defender rozpoczynają się już od 179 zł.

Dla ludzi  aktywnych OtterBox stworzył serię Commuter – ochronne obudowy zaprojektowane z gładkimi, zaokrąglonymi liniami, które imitują „wcięcie w talii”. Te stylowe i wytrzymałe obudowy przeciwstawią się wszelkim upadkom oraz wstrząsom, co nie zmniejsza łatwości w ich wyjmowaniu oraz wkładaniu do kieszeni. Seria Commuter bezbłędnie wpasowuje się w dłoń, zachowując ergonomiczne kształty urządzenia, a innowacyjna stylizacja zapewnia również lepszą przyczepność do dłoni. Zakładanie staje się jeszcze łatwiejsze w związku z użyciem dwuwarstwowej struktury. Wewnętrzna silikonowa warstwa nasuwa się na urządzenie, aby zaabsorbować wszelkie wstrząsy, zaś zewnętrzna twarda poliwęglanowa skorupa zapewnia zabezpieczenie przed uderzeniami i upadkami. Zastosowano również samoprzylegający protektor ekranu. Także i w tej serii krawędź dookoła otworu na głośnik została zaprojektowana z delikatnym rozszerzeniem, co pozwala na odpowiedni przepływ dźwiękuwww.otterbox.com oraz na www.facebook.com/OtterboxPl

  O OtterBox:

Założona w 1998 r. firma OtterBox® stała się numerem jeden w sprzedaży ochronnych obudów i pokrowców na smartfony w Stanach Zjednoczonych oraz światowym liderem ochrony urządzeń mobilnych. OtterBox został sześciokrotnie uhonorowany miejscem na zaszczytnej liście 5000 najszybciej rozwijających się prywatnych przedsiębiorstw w Stanach Zjednoczonych oraz został nazwany przez Magazyn Forbes jedną z Najbardziej Obiecujących Firm Ameryki (’America’s Most Promising Companies’). Siedziba firmy znajduje się w Fort Collins w Kolorado z biurami w takich miastach jak: Sand Diego, Boston; Cork czy Hong Kong.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

mwym

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »