Firma » Praca

OTTO wzmacnia swoją sieć rekrutacyjną w Holandii

OTTO wzmacnia swoją sieć rekrutacyjną w Holandii
Zobacz więcej zdjęć »
OTTO Work Force, jedna z największych europejskich agencji pośrednictwa pracy, dynamicznie się rozwija i intensyfikuje swoje działania rekrutacyjne w Europie. W dniu 18 lipca spółka uruchamia biuro rekrutacyjne w Venray w siedzibie głównej holdingu.

OTTO Work Force skupia się na rozwoju firmy, wzmacnianiu jakości obsługi kandydatów i zwiększaniu wskaźników satysfakcji pracowników tymczasowych oraz klientów. Zwiększenie ilości punktów rekrutacyjnych pozwala być bliżej kandydatów, dając im możliwość wyboru jak najwygodniejszej formy aplikacji i podpisania umowy o pracę.

 

„Biuro w Venray zdecydowanie wzmocni sieć rekrutacji lokalnych OTTO, która razem z  narzędziami e-rekrutacji stwarza wielokanałowe możliwości współpracy z kandydatami. Planujemy być jak najbliżej naszych pracowników, aby móc sprawnie odpowiadać na ich potrzeby i oczekiwania. To pracownicy stanowią o sukcesie naszej firmy, dlatego zależy nam na tym, aby mieli do nas łatwy dostęp i poczucie bezpieczeństwa. Chcemy, aby nasza współpraca układała się jak najlepiej, już od pierwszego kontaktu.” – mówi Patrycja Liniewicz, International Recruitment Director w OTTO Work Force.

 

OTTO Work Force zajmuje się pomocą pracownikom w znalezieniu pracy tymczasowej za granicą, a także oferuje szeroką gamę stanowisk w ich własnych krajach. Agencja oddelegowuje do pracy ponad 15 tys. pracowników tymczasowych, głównie na terenie Holandii, Niemiec i Polski. OTTO posiada łącznie niemal 50 biur w Europie Zachodniej i Środkowej.

 

Zapraszamy do naszego biura w Venray.

OTTO Work Force Venray
Keizersveld 51
5803 AP Venray
Telefon: +31 478 529 999
Email: info@ottoworkforce.eu

 Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

OTTO Work Force
http://www.ottoworkforce.eu/pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »