Gospodarka » Żywność

Otwarcie czwartego sklepu sieci Lidl w Częstochowie

Otwarcie czwartego sklepu sieci Lidl w Częstochowie
Zobacz więcej zdjęć »
Już 26 listopada o godzinie 8:00 przy ul. Łódzkiej 204 otwarty zostanie czwarty sklep Lidl w Częstochowie. Z tej okazji zapraszamy wszystkich do udziału w festynie oraz na zakupy w promocyjnych cenach.
W nowym sklepie sieci w Częstochowie klienci będą mogli znaleźć produkty dobrze im znanych marek Lidl m.in.: pieczywo „Chrupiące z Pieca", wędliny PIKOK czy ryby marki Nautica, świeże owoce i warzywa dostępne w ramach „Ryneczku Lidla", a także nabiał marek Pilos czy Bluedino. Z okazji otwarcia,
w okresie od 26 listopada do 6 grudnia wiele z nich będzie objętych specjalnymi promocjami cenowymi.
Klienci nowego sklepu będą też mogli korzystać z bogatej oferty tekstyliów, w której dostępne będą m.in. ręczniki Miomare
(100 x 150 cm w cenie 27 zł/szt., 70 x 140 cm w cenie 19 zł / szt., czy 50x100 cm w cenie 9 zł/szt.) i artykułów przemysłowych takich jak myjka ciśnieniowa Parkside 129zł/ szt. czy ręczna piła tarczowa 129 zł/ szt. Parkside. W nowym sklepie
w Częstochowie znaleźć będzie można również m.in. szeroki asortyment akcesoriów kuchennych takich jak waga kuchenna Silvercrest Kitchen Tools 22 zł/ szt.
czy nóż azjatycki marki Ernesto 15 zł/ szt..
Dodatkowo w dniu otwarcia przed naszym sklepem odbędzie się festyn dla klientów, na których czekać będzie moc atrakcji i niespodzianek. Będzie to pokaz kulinarny, grillowy poczęstunek oraz wiele zabaw oraz konkursów dla dzieci.
Nowy obiekt sieci Lidl w Częstochowie zlokalizowany jest przy ul. Łódzkiej 204 i ma około 990 m2 powierzchni sali sprzedaży.
Do obsługi sklepu zatrudnionych zostało około 20 osób. Placówka będzie czynna od poniedziałku do soboty w godzinach od 8:00 do 21:00, a w niedzielę od 9:00 do 18:00. Dla wygody naszych klientów przygotowaliśmy ok. 60 miejsc parkingowych.

„To nasza czwarta placówka w Częstochowie. Bardzo się cieszymy z faktu, że nasze sklepy stały się miejscem codziennych zakupów dla milionów Polaków. Stale dążymy do tego, aby zapewniać klientom coraz ciekawszą ofertę i produkty wysokiej jakości w atrakcyjnej cenie. Zapraszamy wszystkich klientów do nowej placówki" - podsumowuje Anna Biskup, PR Manager Lidl Polska.


W trosce o lepsze jutro - ekologiczne rozwiązania w sklepie

W placówce wykorzystano nowoczesne rozwiązania ekologiczne:

• system odzysku ciepła z urządzeń chłodniczych
i zużytego powietrza (rekuperację),
• energooszczędne oświetlenie LED.

Wszystkie powyższe rozwiązania mają za zadanie zwiększenie efektywności energetycznej tego obiektu, uczynienie placówki obiektem energooszczędnym, co w konsekwencji przyczynia się do ochrony środowiska naturalnego.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

informacje_ms

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Za 2 dni:
Dolomiti Paganella Bike – www.dolomitipaganellabike.com/en
dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »