Gospodarka » Żywność

Otwarcie drugiego sklepu ALDI w Jaworznie

W środę, 5 grudnia o godzinie 700 nastąpi oficjalne otwarcie sklepu ALDI w Jaworznie przy ulicy Armii Krajowej 1g. Z tej okazji przygotowano wiele atrakcji jak festiwal grillowy, kącik animacyjny dla najmłodszych, degustacje flagowych produktów.

Dokładnie 5 grudnia przed nowo otwartym sklepem klienci będą mogli wziąć udział w festiwalu grillowym w godzinach 10-16. W sklepie czekają na nich również degustacje kawy, napojów, słodyczy i pieczywa z dodatkami. Jednocześnie skorzystają z promocji cenowych wynoszących nawet 70%, a także otrzymają upominki firmowe. Dla dzieci uruchomiona zostanie specjalna strefa z animacjami: malowaniem buziek oraz balonowym zoo, która będzie czynna w godzinach 11-19.

Czwartek, 6 grudnia będzie dniem dla rodzin z niespodzianką mikołajkową i atrakcjami takimi jak malowanie buziek i balonowe zoo, stanowisko kreatywne, a także degustacja słodyczy, soków i napoi. Ponad 50 artykułów dla dzieci będzie można w tym dniu nabyć 20 % taniej.

W piątek na klientów czekają degustacje asortymentu świeżego, w tym pieczywa, owoców i warzyw. W tym dniu sieć przewidziała dedykowaną promocję -20 % na pieczywo wypiekane na miejscu.

Wnętrze sklepu zostało zaprojektowane w oparciu o nowy koncept wizualny, gwarantujący intuicyjne zakupy w przyjaznym otoczeniu. Jego motywem przewodnim jest świeżość, zarówno pod kątem zaaranżowania przestrzeni, jak i asortymentu i jego ekspozycji. Sieć zadbała o oznaczenia, umożliwiające szybsze odnajdywanie potrzebnych artykułów, nowoczesny design i przestronność nowego sklepu. W trakcie zakupów na klientów czekają liczne udogodnienia, jak np. krajalnica do chleba czy małe wózki dla dzieci.

Sieć przygotowała też komfortowy parking obejmujący około 50 miejsc parkingowych z uwzględnieniem dedykowanych miejsc dla rodzin z dziećmi, a także osób niepełnosprawnych. Godziny otwarcia sklepu od poniedziałku do soboty to 700-2100, a w niedziele handlowe 900-1800

Na potrzeby nowego sklepu, sieć zatrudniła około piętnastu pracowników. Pierwszy sklep ALDI w Jaworznie powstał w 2009 roku przy ulicy Matejki 29.

---
ALDI to niemiecka sieć dyskontów, posiadająca głównie na zachodzie i południu Polski 132 sklepy i zatrudniająca ponad 2 000 pracowników. Misja ALDI wyraża się w haśle „Wysoka jakość w dobrej cenie”. Oprócz dostarczania klientom produktów wysokiej jakości w dobrej cenie, spółka stawia na długotrwałe, sprawiedliwe i niezawodne relacje handlowe z dostawcami oraz spełnianie wymogów firmy odpowiedzialnej społecznie.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

PRart Media

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Za 1 dzień:
Łukasz Orbitowski na festiwalu Apostrof w Krakowie. 20.05.19, godz.:18, Empik Bonarka
Za 2 dni:
Marek Krajewski na Apostrofie w Krakowie, 21.05.19, g. 18:00, Empik Bonarka
dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »