Gospodarka » Żywność

OTWARCIE DRUGIEGO SKLEPU LIDL W RACIBORZU

OTWARCIE DRUGIEGO SKLEPU LIDL W RACIBORZU
Zobacz więcej zdjęć »
Już 14 kwietnia o godzinie 8:00 przy ul. Bosackiej 55 otwarty zostanie drugi sklep sieci Lidl w Raciborzu. Z tej okazji zapraszamy do udziału w pikniku oraz na zakupy w promocyjnych cenach.
W nowym sklepie w Raciborzu klienci będą mogli znaleźć produkty marek własnych firmy Lidl m.in.: pieczywo „Chrupiące z Pieca", wędliny PIKOK, mięso „Świeża porcja" oraz „Rzeźnik" czy świeże owoce i warzywa dostępne w ramach „Ryneczku Lidla" w tym produkty z linii BIO. Z okazji otwarcia, w okresie od 14 kwietnia do 24 kwietnia, wiele artykułów objętych zostanie specjalnymi promocjami cenowymi.
W sklepie sieci Lidl w Raciborzu znaleźć będzie można ofertę tygodni tematycznych z produktami charakterystycznymi dla różnych kuchni świata oraz bogatą ofertę tekstyliów i artykułów przemysłowych, które w Lidlu pojawiają się średnio dwa razy w tygodniu. W nowej placówce, z okazji otwarcia, klienci będą mogli nabyć m.in. szeroki asortyment tekstyliów oraz artykułów gospodarstwa domowego w bardzo atrakcyjnych cenach.
W dniu otwarcia zapraszamy do udziału w grach i zabawach - również dla najmłodszych. Dodatkowo na klientów będą czekały m.in. pyszna kawa oraz poczęstunek.
Sklep sieci Lidl w Raciborzu zlokalizowany przy ul. Bosackiej 55 ma powierzchnię sali sprzedaży ok. 1200 m2. Do obsługi sklepu zatrudnionych zostało około 25 osób. Placówka będzie czynna od poniedziałku do soboty w godzinach od 8:00 do 21:00, a w niedzielę od 9:00 do 19:00. Ponadto dla wygody naszych zmotoryzowanych klientów przygotowaliśmy ok. 80 miejsc parkingowych.

„Bardzo się cieszymy z faktu, że nasze sklepy stały się miejscem codziennych zakupów dla milionów Polaków. Stale dążymy do tego, aby zapewniać klientom coraz ciekawszą ofertę i produkty wysokiej jakości w atrakcyjnej cenie. Zapraszamy wszystkich klientów do nowej placówki" - podsumowuje Anna Biskup, PR Manager Lidl Polska.

W trosce o lepsze jutro - ekologiczne rozwiązania w sklepie Lidl

W placówce wykorzystano ekologiczne rozwiązania:

• odzysk ciepła z urządzeń chłodniczych
• pompy ciepła
• oświetlenie LED na zewnątrz i wewnątrz budynku


Powyższe rozwiązania mają za zadanie zwiększenie efektywności energetycznej obiektu, uczynienie placówki obiektem energooszczędnym, co w konsekwencji przyczynia się do ochrony środowiska naturalnego.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

informacje_ms

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »