Gospodarka » Żywność

Otwarcie dwudziestego szóstego sklepu sieci Lidl w Warszawie

Otwarcie dwudziestego szóstego sklepu sieci Lidl  w Warszawie
Zobacz więcej zdjęć »
Już 17 grudnia o godzinie 7:00 przy ul. Bora – Komorowskiego 14 A otwarty zostanie nowy sklep Lidl w Warszawie. Z tej okazji zapraszamy wszystkich na atrakcje oraz na zakupy w promocyjnych cenach.
W dwudziestym szóstym sklepie sieci w Warszawie klienci będą mogli znaleźć produkty dobrze im znanych marek Lidl m.in.: pieczywo „Chrupiące z Pieca", wędliny PIKOK czy ryby marki Nautica, świeże owoce i warzywa dostępne w ramach „Ryneczku Lidla", a także nabiał marek Pilos czy Bluedino.
Z okazji otwarcia, w okresie od 17 do 27 grudnia wiele z nich będzie objętych specjalnymi promocjami cenowymi.
Klienci nowego sklepu będą też mogli korzystać z oferty tygodni tematycznych z produktami charakterystycznymi dla różnych kuchni świata oraz z bogatej oferty tekstyliów i artykułów przemysłowych, które w ofercie Lidla pojawiają się średnio dwa razy w tygodniu. W nowej placówce z okazji otwarcia klienci będą mogli nabyć m.in. szeroki asortyment akcesoriów kuchennych oraz atrakcyjnych zabawek.
Nowy obiekt sieci Lidl w Warszawie zlokalizowany przy ul. Bora - Komorowskiego 14 A ma ok. 1000 m2 powierzchni sali sprzedaży.
Do obsługi sklepu zatrudnionych zostało około 30 osób. Placówka będzie czynna od poniedziałku do soboty w godzinach od 7:00 do 22:00, a w niedzielę od 9:00 do 19:00. Dla wygody naszych klientów przygotowaliśmy ok. 40 miejsc parkingowych.

„To już nasza dwudziesta szósta placówka w Warszawie. Bardzo się cieszymy z faktu, że nasze sklepy stały się miejscem codziennych zakupów dla milionów Polaków. Stale dążymy do tego, aby zapewniać klientom coraz ciekawszą ofertę i produkty wysokiej jakości w atrakcyjnej cenie. Zapraszamy wszystkich klientów do nowej placówki" - podsumowuje Anna Biskup, PR Manager Lidl Polska.


W trosce o lepsze jutro - ekologiczne rozwiązania w sklepie

W placówce wykorzystano nowoczesne rozwiązania ekologiczne:

• Odzysk ciepła z urządzeń chłodniczych
• Pompy ciepła
• Oświetlenie w technologii LED
Wszystkie powyższe rozwiązania mają za zadanie zwiększenie efektywności energetycznej tego obiektu, uczynienie placówki obiektem energooszczędnym, co w konsekwencji przyczynia się do ochrony środowiska naturalnego.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

informacje_ms

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »