Moda » Odzież

Otwarcie MOODO w NoVa Park

Otwarcie MOODO w NoVa Park
Zobacz więcej zdjęć »
W czwartek 30 listopada w NoVa Park w Gorzowie Wielkopolskim nastąpiło otwarcie nowego salonu odzieżowego. Do grona najemców dołączyła marka MOODO.

MOODO to polska marka odzieżowa dedykowana nowoczesnym kobietom ceniącym sobie niebanalny styl, komfort i wygodę. Marka zadebiutowała na polskim rynku dziesięć lat temu, obecnie posiada 130 salonów w całym kraju. Oferowane przez MOODO kolekcje to nawiązanie do nowoczesności oraz kobiecego i energetycznego looku zgodnego z aktualnym trendami. Charakterystyczny dla MOODO casualowy styl to połączenie elegancji z dobrą jakością i przystępną ceną.

Z okazji otwarcia, w dniach 9-10 grudnia w salonie MOODO w NoVa Park odbędzie się modowe wydarzenie z poradami i konsultacjami sylwetkowymi oraz możliwością przejścia wizerunkowej metamorfozy.

„MOODO kieruje swoją ofertę do kobiet, które cenią dobry wygląd, doskonałą jakość ubrań w przystępnej cenie oraz wygodę, czyli to czego mieszkanki Gorzowa oczekują. Otwarcie nowego salonu to odpowiedź na potrzeby naszych klientek, które chcą mieć dostęp do jak najszerszej oferty modowej zgodnej z aktualnymi trendami rynku odzieżowego” – mówi Bartosz Frąckowiak, Leasing Manager NoVa Park.

Salon MOODO o powierzchni blisko 150 m2 jest zlokalizowany na poziomie „0”, obok Księgarni Świat Książki.

Informacje o firmie:

NoVa Park to największe i najnowocześniejsze centrum handlowo-rozrywkowe w województwie lubuskim, którego uroczyste otwarcie nastąpiło 18 kwietnia 2012 roku. Zlokalizowane jest w centrum Gorzowa Wielkopolskiego, w bezpośrednim sąsiedztwie kulturalnych i rozrywkowych symboli miasta, bulwaru nadwarciańskiego oraz głównych szlaków komunikacyjnych. Na terenie obiektu funkcjonują: supermarket Piotr i Paweł oraz liczne sklepy i punkty usługowe, w tym marki nieobecne dotąd na rynku lokalnym, takie jak Pull&Bear, H&M, Intersport, KiK, KFC, Pure Fitness, Home&You, Super–Pharm, Cubus, Calzedonia, Intimissimi, Kubenz, Tchibo, Smyk, Sephora, W.KRUK czy Bershka.

Właścicielem NoVa Park jest konsorcjum firm MAS Real Estate oraz Prime Kapital. Zarządcą NoVa Park jest firma PK Property Management (Poland) Sp. z o.o.

www.nova-park.plRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Orchidea

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Za 2 dni:
Gala Interaktywnych
dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »