Kobieta, zdrowie, uroda » Uroda

Otwarcie nowego butiku Perfumerii Quality

Otwarcie nowego butiku Perfumerii Quality
Zobacz więcej zdjęć »
14 lipca br. otwarta została Perfumeria Quality w Gdańsku. To ósmy salon Quality w Polsce, po butikach w Warszawie, Wrocławiu, Poznaniu, Toruniu i Opolu.

Perfumeria Quality jest firmą rodzinną założoną w 1991 roku w Warszawie przez Stanisławę Missalę, a obecnie prowadzoną przez całą rodzinę Missala. Perfumerie Quality to eleganckie butiki z bogatą ofertą artystycznych perfum, produktów pielęgnacyjnych i kosmetyków, które pozwalają zakosztować radości własnego stylu i luksusu prawdziwej niepowtarzalności.


Salonów Quality sukcesywnie przybywa. Historia firmy rozpoczęła się w 1991 roku od butiku na warszawskim Bemowie. Obecnie w tym miejscu znajduje się otwarty w 2012 roku Dom Perfum Quality Missala - siedziba firmy i prawdziwie niezwykłe miejsce na zapachowej mapie Polski. W Warszawie Perfumeria Quality prowadzi jeszcze salony w hotelu Marriott i Domu Mody Klif, a perfumy i pielęgnację spod znaku Quality znaleźć można także we Wrocławiu, Poznaniu, Toruniu i Opolu.

Perfumeria w Gdańsku to ósmy salon Quality w Polsce. 

Otwarcie Perfumerii Quality w Gdańsku to wydarzenie ważne dla nas, ale przede wszystkim dla miłośników artystycznych i niszowych perfum z Trójmiasta i okolic. Bardzo się cieszę, że nasz kolejny butik otworzyliśmy w samym sercu stolicy Pomorza. Zapraszam na Ogarną 3/4, gdzie czekają najpiękniejsze na świecie perfumy, luksusowa pielęgnacja najlepszych marek i najmodniejszy makijaż." - powiedziała Stanisława Missala.

Perfumeria Quality w Gdańsku przy ulicy Ogarnej 3/4 zaprasza od poniedziałku do piątku w godzinach 11.00-19.00, a w soboty i niedziele od 11.00 do 16.00.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Perfumeria Quality Missala

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Dziś:
Areta Szpura, 22 maja, godz. 18:00, Empik Bonarka
dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »