Kobieta, zdrowie, uroda » Uroda

Otwarcie nowego salonu Perfumerii Quality w Warszawie

Otwarcie nowego salonu Perfumerii Quality w Warszawie
Zobacz więcej zdjęć »
14 grudnia br. otwarta została Perfumeria Quality w warszawskiej Galerii Mokotów. To już czwarty salon Quality w Warszawie, po butikach w hotelu Marriott, Domu Mody Klif i Domu Perfum Quality Missala na Bemowie.

Przypomnijmy, że Perfumeria Quality jest firmą rodzinną założoną w roku 1991 w Warszawie przez Stanisławę Missalę, a obecnie prowadzoną przez całą rodzinę Missala.


Salonów Quality sukcesywnie przybywa. Historia firmy rozpoczęła się w roku 1991 od butiku na warszawskim Bemowie. Obecnie w tym miejscu znajduje się otwarty w roku 2012 Dom Perfum Quality Missala - siedziba firmy i jednocześnie niezwykłe miejsce na olfaktorycznej mapie Polski, w którym odbywają się warsztaty zapachowe oraz spotkania z mistrzami perfumiarstwa z całego świata. W Warszawie Perfumeria Quality prowadzi od lat salony w hotelu Marriott i Domu Mody Klif, a perfumy i pielęgnację spod znaku Quality znaleźć można także w Gdańsku, Łodzi, Opolu, Poznaniu, Toruniu i Wrocławiu.

Nowo otwarta perfumeria w Galerii Mokotów to dziesiąty salon Quality w Polsce. 


Otwarcie nowej Perfumerii Quality to ważne wydarzenie dla miłośników artystycznych i niszowych perfum ze stolicy. Bardzo się cieszę, że nasz kolejny butik otworzyliśmy w Galerii Mokotów, wyjątkowym miejscu, które stawia na prestiż, niepowtarzalną ofertę oraz wygodę i komfort swoich klientów. Takie podejście jest bliskie także nam w naszych Perfumeriach Quality. Serdecznie zapraszam na pierwsze piętro Galerii Mokotów, gdzie czekają piękne perfumy, luksusowa pielęgnacja i najmodniejszy makijaż." - powiedziała Stanisława Missala.

Perfumeria Quality Missala w Galerii Mokotów zachwyca wystrojem. Wnętrze perfumerii jest doskonale widoczne zza pięciu szklanych łukowatych witryn, wyciętych ze złotego tła o wzorze, przywodzącym na myśl arabeskę. Produkty wyeksponowane zostały na eleganckich drewnianych regałach, których kolor harmonizuje z oryginalną wykładziną dywanową, ozdobioną wzorem przedstawiającym XIX-wieczne elegantki, kwiaty, ptaki i motyle.

Perfumeria Quality na I piętrze Galerii Mokotów przy ulicy Wołoskiej 12 zaprasza w godzinach otwarcia centrum handlowego, tj. od poniedziałku do soboty w godzinach 10.00 - 22.00 oraz w niedziele od 10.00 do 21.00.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Perfumeria Quality Missala

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »