Dom » Budownictwo
Otwarcie parku handlowego VENDO PARK w Starej Lubowli
![]() |
| Zobacz więcej zdjęć » |
„Dzięki temu, że do Polski jest blisko, nasi najemcy mogą skierować swoją ofertę również do polskich klientów“, powiedział Michael Tauwinkl, Kierownik Działu Ekspansji w TREI Real Estate.
VENDO PARK w Starej Lubowli jest już drugim obiektem na Słowacji. Od listopada 2012 r. działa już VENDO PARK w miejscowości Bánovce.
VENDO PARK w Starej Lubowli posiada ponad 4.500 m² powierzchni handlowej, która w całości znalazła już najemców oraz 125 miejsc postojowych. Ze znanych marek znajdziemy tutaj KiK, TAKKO, Deichmann, Gate, Nay, Orion, Dráčik oraz Sportisimo. W VENDO PARK w Starej Lubowli klienci znajdą również supermarket z bogatym wyborem towarów.
W październiku tego roku TREI Real Estate otworzy pierwszy VENDO PARK w Polsce, w Nysie. W ten sposób całkowita powierzchnia handlowa w centrach VENDO PARK w Polsce, Słowacji i Czechach osiągnie prawie 30.000 m².
Nadesłał:
judyta123
|

Jeszcze więcej miętowych smaków Orbit®
Nowa inwestycja Budlex na Bartodziejach - czym jest trend „miasta piętnastominutowego”?
3 na 5 przedsiębiorców zamiast prowadzić firmy, wertuje paragrafy w obawie przed karami fiskusa
Twój dom, Twój scenariusz – zaplanuj swój dzień dzięki TaHoma switch®
Komentarze (0)