Gospodarka » Żywność

Otwarcie pierwszego sklepu ALDI w Tomaszowie Mazowieckim

W środę, 28 listopada o godzinie 700 nastąpi oficjalne otwarcie sklepu ALDI w Tomaszowie Mazowieckim przy ulicy św. Antoniego 65/69. Z tej okazji przygotowano wiele atrakcji jak festiwal grillowy, kącik animacyjny dla najmłodszych, degustacje flagowych produktów.

 

- Cieszymy się z premiery marki ALDI w Tomaszowie Mazowieckim w tak dobrej lokalizacji dla klientów i liczymy na dalszy rozwój sieci w regionie.Sklep ALDI w Tomaszowie Mazowieckim to pierwszy sklep ALDI w mieście – komentuje   Maria Rutkowska, Kierownik Ekspansji ALDI.

Dokładnie 28 listopada przed nowo otwartym sklepem klienci będą mogli wziąć udział w festiwalu grillowym w godzinach 10-16. W sklepie czekają na nich również degustacjekawy, napojów, słodyczy i pieczywa z dodatkami. Jednocześnie skorzystają z promocji cenowych wynoszących nawet 70%, a także otrzymają upominki firmowe. Dla dzieci uruchomiona zostanie specjalna strefa z animacjami: malowaniem buziek oraz balonowym zoo, która będzie czynna w godzinach 11-19.

W czwartek na klientów czekają degustacje asortymentu świeżego, w tym pieczywa, owoców i warzyw. W tym dniu sieć przewidziała dedykowaną promocję -20 % na pieczywo wypiekane na miejscu.

Piątek, 30 listopadabędzie dniem dla rodzin z atrakcjami takimi jak malowanie buziek i balonowe zoo, stanowisko kreatywne, a także degustacja słodyczy, soków i napoi. Ponad 50 artykułów dla dzieci będzie można w tym dniu nabyć 20 % taniej.

Wnętrze sklepu zostało zaprojektowane w oparciu o nowy koncept wizualny, gwarantujący intuicyjne zakupy w przyjaznym otoczeniu. Jego motywem przewodnim jest świeżość, zarówno pod kątem zaaranżowania przestrzeni, jak i asortymentu i jego ekspozycji. Sieć zadbała o oznaczenia, umożliwiające szybsze odnajdywanie potrzebnych artykułów, nowoczesny design i przestronność nowego sklepu. W trakcie zakupów na klientów czekają liczne udogodnienia, jak np. krajalnica do chleba czy małe wózki dla dzieci.

Sieć przygotowała też komfortowy parking z uwzględnieniem dedykowanych miejsc dla rodzin z dziećmi, a także osób niepełnosprawnych. Sieć zrewitalizowała okoliczne tereny zielone w porozumieniu z Urzędem Miasta, nasadzając jarzęby pospolite czy ozdobne krzewy. Do sklepu zapewniony jest wjazd zarówno od ul. św. Antoniego jak i ul. Głowackiego.Godziny otwarcia sklepu od poniedziałku do soboty to 700-2100, a w niedziele handlowe 900-1800.
Na potrzeby nowego sklepu, sieć zatrudniła około piętnastu pracowników.

---
ALDI to niemiecka sieć dyskontów, posiadająca głównie na zachodzie i południu Polski 130 sklepów i zatrudniająca ponad 2 000 pracowników. Misja ALDI wyraża się w haśle „Wysoka jakość w dobrej cenie”. Oprócz dostarczania klientom produktów wysokiej jakości w dobrej cenie, spółka stawia na długotrwałe, sprawiedliwe i niezawodne relacje handlowe z dostawcami oraz spełnianie wymogów firmy odpowiedzialnej społecznie.
Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

PRart Media

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Za 1 dzień:
4Dreamers - spotkanie, 15.12, godz. 14:00, Empik Bonarka, Kraków
Za 3 dni:
B.R.O. - spotkanie w Empik Bonarka, 17.12, godz. 18:00, Kraków
Za 27 dni:
Szkolenie Google Ads - rozpocznij przygodę z reklamą w wyszukiwarce
dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »