Dom » Wnętrza

Otwarcie sklepu KOMFORT w Olsztynie już 1-go marca

Otwarcie sklepu KOMFORT w Olsztynie już 1-go marca
Zobacz więcej zdjęć »
Sklep KOMFORT w Olsztynie zmienił adres swojej lokalizacji. Po tygodniowej przerwie w działalności sklep otwiera się ponownie w nowym miejscu przy ul. Leonharda 5.


Nowy sklep Komfort tuż przy głównej trasie wylotowej na Szczytno zapewnia świetny dojazd dla klientów z całego Olsztyna. Duży, wygodny parking ułatwi dokonywanie zakupów.

W ofercie sklepu klienci znajdą panele podłogowe, dywany, wykładzin dywanowe i elastyczne oraz drzwi. Sklep oferuje również szeroki pakiet usług: montaż paneli i podłóg drewnianych, obszywanie wykładzin i chodników, pranie dywanów, wypożyczanie odkurzacza piorącego.

Sklep czynny będzie 7 dni w tygodniu.

Z okazji otwarcia KOMFORT przygotował weekendową akcję promocyjną.

W dniach 1-3 marca mieszkańcy Olsztyna będą mogli skorzystać z rabatu 20% na całe zakupy, będą też upominki dla pierwszych klientów.

Godziny otwarcia sklepu:
Poniedziałek-Piątek 9.00-19.00,  Sobota 9.00-17.00 i Niedziela 9.00-16.00Sklepy KOMFORT
WIĘCEJ INFORMACJI z firmy Sklepy KOMFORT (PRESS BOX)Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

newss.pl
http://newss.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »