Dom » Wnętrza

Otwarcie z nagrodami - pierwszy salon firmowy Meble VOX w Galerii Wnętrz DOMAR!

Otwarcie z nagrodami - pierwszy salon firmowy Meble VOX w Galerii Wnętrz DOMAR!
Zobacz więcej zdjęć »
1 września w Galerii Wnętrz DOMAR nastąpi otwarcie pierwszego dolnośląskiego salonu firmowego Meble VOX! Z tej okazji wszyscy klienci, sympatycy i miłośnicy mebli firmy VOX będą mogli zobaczyć nowe kolekcje, wziąć udział w konkursie i skorzystać z promocji z okazji otwarcia salonu.

Meble VOX to marka świetnie znana miłośnikom dobrego wzornictwa. To firma od lat oferująca kolekcje mebli i dodatków dla każdego pokolenia - od maluchów po dorosłych, i do każdego domu i mieszkania. Meble Vox, projektując swoje kolekcje, współpracują zarówno z architektami, projektantami, jak i "zwykłymi" użykownikami, aby stworzyć meble na miarę potrzeb i oczekiwań swoich klientów. Efektem są meble piękne i funkcjonalne, dające nieograniczone możliwości aranżacyjne, umożliwiające wprowadzenie własnego "ja" do pomieszczenia.

Tym bardziej cieszy, że swój pierwszy na Dolnym Śląsku salon firmowy Mebel VOX otwiera się we Wrocławiu, w Galerii Wnętrz Domar, która od lat wspiera dobre wzornictwo i niestandardowe spojrzenie dizajn.

Wszystkich sympatyków i miłośników kolekcji Meble VOX zapraszamy 1 i 2 września na Wielkie Otwarcie salonu. Podczas otwarcia będzie można podziwiać premierową kolekcję mbeli 4YOU by VOX czy HiFi by VOX, wziąć udział w ciekawym konkursie z atrakcyjnymi nagrodami oraz skorzystać z promocji.

Zapraszamy do Galerii Wnętrz DOMAR, przy ul. Braniborskiej 14 we Wrocławiu, na poziom 1.

pn-pt: 10.00-20.00
so: 10.00-18.00
nie: 10.00-16.00Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Galeria Wnętrz DOMAR
http://www.domar.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »