Rozrywka i wypoczynek » Rozrywka

OTWARTE OKNO Z ROMANCE TV W TOYA

OTWARTE OKNO Z ROMANCE TV W TOYA
Zobacz więcej zdjęć »
Do 5 maja abonenci telewizji kablowej Toya będą mogli oglądać kanał Romance TV bez dodatkowych opłat.

Dzięki otwartemu oknu widzowie zobaczą w tym czasie premiery stacji takie jak: „Gabinet z widokiem na morze”, premierę na majówkę – „Tajne komando - Rodzina” czy nowość na antenie, „Kryminał z Bolzano”. Romance TV dostępny jest w TOYA na pozycji 130.

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformę Link Buildingu np.:

Abonenci jednej z największych telewizji kablowych w Polsce Toya, do 5 maja włącznie mogą korzystać z otwartego okna bez dodatkowych opłat i oglądać m. in. staję Romance TV, która od ponad 11 lat oferuje widzom najpiękniejsze filmy i seriale o miłości oraz emocjonujące serie kryminalne.

 

Premiery w Romance TV


W sobotę 20 kwietnia o godz. 20:00 stacja zaprasza na premierę komedii „Zabójstwo nad Morzem Wattowym”, gdzie aktor telewizyjny Tim Seebach angażuje się w rozwiązanie prawdziwego morderstwa…

 

W czasie otwartego okna widzowie będą mogli poznać losy uwielbianej już przez fanów Nory Kaminsky, czyli lekarki bez tytułu naukowego. Jej przygody w serii filmów „Gabinet z widokiem na morze”, to jedne z najchętniej oglądanych pozycji. 28 kwietnia stacja pokaże premierę „Gabinet z widokiem na morze: Uparciuchy z Rugii”, a tydzień później, 5 maja „Gabinet z widokiem na morze – Śpiąca Królewna”, zawsze o godz. 20:00.

 

Na dobry początek majówki Romance TV przygotował komedię „Tajne komando - Rodzina”, którą zobaczyć będzie można 1 maja o godz. 20:00

 

Abonenci Toya będą mieli także okazję zapoznać się z najnowszą propozycją stacji z gatunku kryminałów, gdyż od 4 maja przez trzy soboty, Romance TV wyemituje serię filmową „Kryminał z Bolzano”. Komisarka Sonia Schwarz zrezygnowała ze świetnej pracy w Moguncji i pojechała za mężem do Bolzano w idyllicznym Południowym Tyrolu. W jej patchworkowej rodzinie iskrzy. Należą też do niej pasierbica Soni i złośliwa była teściowa jej małżonka. Emocji w tym zestawieniu na pewno nie zabraknie.

 

 

Romance TV prezentuje europejskie seriale i filmy fabularne z najwyższej półki oraz filmowe adaptacje bestsellerów Rosamunde Pilcher, Ingi Lindström, Utty Danelli oraz Katie Fforde. Stacja słynie z romantycznych komedii z najlepszymi europejskimi gwiazdami oraz popularnych serii filmowych, jak „Statek Marzeń”, „Rejs ku szczęściu” czy „Hotel Marzeń”. Seriale, które stały się hitami, to m.in. „Górski lekarz”, „Górscy Ratownicy”.

 

Romance TV należy do Romance TV Betriebs GMBH, stanowiącej joint venture Mainstream Media AG z ZDF Enterprise GmbH. Za dystrybucję Romance TV w Polsce odpowiada Frame by Frame. Romance TV dociera już do ponad 5,5 milionów gospodarstw domowych w Polsce. Kanał dostępny jest m.in. na Platformie Canal+, w Polsat Box, Orange, UPC, Vectrze, Inea, Toya oraz w innych dobrych sieciach kablowych. Ambasadorem kanału jest Daniel QCZAJ.

 

romance-tv.pl

facebook.com/RomanceTVCzasNaUczucia

romance-tv.pl, facebook.com/RomanceTVCzasNaUczucia

 Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

ormanaanetaa@gmail.com

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »