Społeczeństwo » Społeczeństwo

Otwieramy serca czyli „Nakarm Koty z Cote” vol. 7

Jesień za oknem nie zachęca do wychodzenia. Wszelkie spotkania z najbliższymi odbywają się zwykle w domowym zaciszu z gorącą herbatką lub dobrym winem. Na ulicach oraz w sklepach zaczynają pojawiać się pierwsze świąteczne ozdoby - okres świąteczny zbliża się wielkimi krokami.

Zanim zaczniemy tę „gorączkę” i wpadniemy w wir świątecznych przygotowań, warto otworzyć serce i pomyśleć o stworzeniach, które nie mają ciepłych domów, gdzie będą mogły spędzić ten niezwykły czas. Z myślą właśnie o wolno-bytujących kotach, dystrybutor wina Cote, organizuje kolejną edycję niezwykłej akcji „Nakarm koty z Cote”. Pokazuje ona, że wystarczy nasz drobny gest, aby pomóc tym czteronożnym zwierzętom.

To już 7 edycja, w której możemy udzielić pomocy wolno-bytującym kotom.

Zwierzaki, które w poprzednich latach ją otrzymały, czekają na nas i tej zimy. Cała akcja rusza 9 grudnia 2019 roku i potrwa do 28 lutego 2020 roku. Również i tym razem od każdej butelki wina „Cote” sprzedanej w czasie trwania aktywności, 10 groszy przeznaczone zostanie na zakup karmy, która trafi do wybranych placówek. Szacuje się, że podczas tegorocznej edycji zebrana zostanie kwota o wartości powyżej 20 000 zł. Zbliżający się czas to również świetna okazja, aby otworzyć swoje serca i bez większego wysiłku udzielić pomocy kochanym zwierzakom.

JAK TO DZIAŁA?

Akcja dystrybutora wina Cote podzielona jest na trzy etapy. W każdym z nich weźmie udział 8 fundacji lub organizacji, a 4 z każdego etapu zostaną nagrodzone karmą. Dla osób, które chcą wesprzeć akcję będzie dostępna lista placówek, na które będzie można oddać głos. W tym roku fundacje mogą zdobyć również roczne pakiety profilaktyczne Veticover, zawierające najważniejsze procedury medyczne, pomagające utrzymać kota w najlepszym zdrowiu i kondycji fizycznej. Pakiety te, będą dalej przekazywane przez fundacje rodzinom adoptującym koty, dając im roczny bezpłatny dostęp do najlepszych specjalistów z zakresu weterynarii oraz do najwyższej jakości produktów.

Wszystkich miłośników wina, ale przede wszystkim ludzi o dobrym sercu, zachęcamy od 9 grudnia do wejścia na profilu facebookowym Wina Cote i oddania swojego głosu na wybraną placówkę.

Sprawmy, aby te kochane zwierzaki dostały od nas odrobinę ciepła i zachęcajmy również innych do przyłączenia się do akcji. To dla nas tak niewiele, a tym małym stworzeniom możemy zapewnić przetrwanie kolejnej zimy.

Partnerami akcji są: „Kocie sprawy”, CatExperts, Veticover, Kociara i Kocistyl. Cała inicjatywa prowadzona jest przy wsparciu producenta specjalistycznej szwedzkiej karmy dla kotów Husse ProKatt i właśnie ta karma trafi do schronisk.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Piarowieczkrwiikosci

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »