Rozrywka i wypoczynek » Rozrywka

Otwórz sejf pełen nagród w Centrum Handlowym RONDO

Otwórz sejf pełen nagród w Centrum Handlowym RONDO
Zobacz więcej zdjęć »
W piątek 29 września w Centrum Handlowym RONDO wystartuje jesienna loteria, w której do wygrania są atrakcyjne nagrody o łącznej wartości ponad 52.000 złotych m.in. biżuteria, drobny sprzęt AGD czy karty podarunkowe na dodatkowe zakupy w CH RONDO.

Aby wziąć udział w zabawie, wystarczy zrobić zakupy za minimum 100 złotych. Loteria potrwa do 15 października 2017 roku.

„Sejf pełen nagród” to loteria, której celem jest nagradzanie klientów, którzy zrobili zakupy na terenie CH RONDO. Aby otrzymać szansę otwarcia specjalnego sejfu multimedialnego z nagrodami, wystarczy w dniach 29 września – 15 października zrobić zakupy za minimum 100 złotych (sumują się maksymalnie 3 paragony, w tym co najmniej 50 złotych wydane na terenie galerii), a następnie okazać dowód / dowody zakupu w Punktach Obsługi Loterii zlokalizowanych w pobliżu perfumerii Sephora i strefy restauracyjnej oraz odebrać kupon loteryjny. Otrzymany kupon należy zeskanować w sejfach multimedialnych po uprzedniej rejestracji dowodów zakupu w systemie loteryjnym za pomocą platformy zgłoszeniowej. Automatyczne otwarcie drzwiczek sejfu skutkuje wygraną, a do zdobycia jest blisko 500 nagród. W puli znajdują się m.in. karty podarunkowe o wartości od 10 do 500 złotych na jesienne zakupy w sklepach znajdujących się w CH RONDO, biżuteria oraz drobny sprzęt AGD.

W przypadku niewygrania nagrody, każdy uczestnik może w ciągu dwóch kolejnych dni od pierwszego zeskanowania kuponu (raz dziennie w każdym sejfie) ponownie sprawdzać, czy dany kupon gwarantuje nagrodę.

„Startujemy z jesienną loterią w CH RONDO. Tym razem nasi klienci będą mieli szansę otworzyć sejf pełen nagród. Aby otrzymać taką możliwość, wystarczy zrobić zakupy za minimum 100 złotych w CH RONDO. Zapraszamy do udziału w zabawie. Powodzenia!” – mówi Joanna Sawośko-Duda, dyrektor Centrum Handlowego RONDO.

Regulamin loterii „Sejf pełen nagród” dostępny jest w Punktach Obsługi Loterii zlokalizowanych w pobliżu perfumerii Sephora i strefy restauracyjnej.

Dodatkowe informacje:

CH RONDO

Centrum Handlowe RONDO z powierzchnią ponad 60 000 m kw. jest  jednym z pierwszych i najlepiej rozpoznawalnych centrów handlowych w Bydgoszczy. Doskonale zlokalizowane, w odległości zaledwie 2 km od ścisłego centrum, cieszy się dużym uznaniem wśród mieszkańców, którzy wybierają je nie tylko jako miejsce robienia zakupów, ale również spędzania w nim wolnego czasu. CH RONDO to centrum lokalnej społeczności, angażujące się i realizujące ciekawe inicjatywy, ważne dla mieszkańców Bydgoszczy.

 

CH Rondo wyróżnia się różnorodną ofertą handlową, którą tworzy 50 marek wśród których znajduje się m.in. GO Sport, RTV Euro AGD, Toys „R” Us, CCC, Hebe, Pepco, Rossmann, KFC, Sephora, Mohito, hipermarket Auchan oraz klub fitness CityFit.

 

Właścicielem Centrum Handlowego RONDO jest Cromwell Polish Retail Fund. Zarzadcą obiektu jest firma Apsys Polska S.A.

 

CROMWELL Property Group

 

Cromwell Property Group to australijski fundusz REIT (Australian Real Estate Investment Trust) notowany na australijskiej giełdzie papierów wartościowych (ASX), który zarządza aktywami o łącznej wartości 6,7 mld EUR na terenie Australii, Nowej Zelandii i Europy.

Cromwell oferuje globalną i obejmującą komplet usług platformę zarządzania inwestycyjnego wraz z w pełni zintegrowanym potencjałem nieruchomościowym oraz bezpośrednim zarządzaniem aktywami.

Na terenie Europy Cromwell zarządza w ramach swoich funduszy i mandatów w Europie aktywami nieruchomościowymi i zdolnościami inwestycyjnymi o wartości 3,3 mld EUR. W portfelu aktywów Cromwell znajduje się ok. 270 nieruchomości i 2900 najemców.

Cromwell w 21 biurach w 13 krajach europejskich zatrudnia ponad 180 osób, które zapewniają fachową wiedzę w zakresie nieruchomości.

 

www.cromwellpropertygroup.com

 

APSYS Polska

 

APSYS jest jednym z wiodących operatorów branży centrów handlowych w Polsce i we Francji. Firma powstała w 1996 roku i działa jako inwestor, deweloper, agent ds. najmu, menadżer projektu oraz zarządca nieruchomości.

 

Tworzy innowacyjne, „szyte na miarę” projekty uwzględniające specyfikę danego miejsca, kontekst społeczny oraz środowisko naturalne. APSYS Polska zarządza obecnie 950 000 mkw GLA w 23 centrach handlowych zlokalizowanych w 16 największych miastach w Polsce.

 Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Orchidea

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »