Dom » Ogrody

Outdoorchef - nowa marka grilli ogrodowych w Polsce

Outdoorchef - nowa marka grilli ogrodowych w Polsce
Zobacz więcej zdjęć »
Outdoorchef jest znaną międzynarodową firmą należącą do grupy DKB. Siedziba firmy znajduje się w Ebikon w Szwajcarii. Asortyment produktów obejmuje wysokiej jakości grille gazowe, węglowe i elektryczne, oraz szeroki wachlarz innowacyjnych akcesoriów do grillowania.

 Głównym produktem Outdoorchef są kuliste grille gazowe z unikalną, opatentowaną technologią „leja”, która zapewnia skuteczną ochronę przed szkodliwym dla zdrowia ogniem wznieconym przez ociekający tłuszcz.

Zespół ekspertów: wykwalifikowanych technologów, projektantów i specjalistów od marketingu, każdego dnia pracuje nad tworzeniem perfekcyjnych grilli umożliwiających zdrowe i komfortowe grillowanie na świerzym powietrzu.

Produkty OUTDOORCHEF wykonane są z materiałów najwyższej jakości, zaskakują inteligentnymi rozwiązaniami i posiadają nowoczesny design.

Grille OUTDOORCHEF dzięki opatentowanym technologiom oraz innowacyjnym akcesoriom, stwarzają szeroką gamę zastosowań. Oprócz kiełbasek, steków, ryb i drobiu, dają możliwość stworzenia dania wegetariańskiego, pizzy a nawet kuszącego deseru z grilla.

Oprócz Szwajcarii, Outdoorchef obecny jest w Niemczech, Austrii, Holandii i Francji bezpośrednio poprzez własne spółki.

W innych krajach Europy, w Australii i USA, Outdoorchef reprezentowany jest poprzez Partnerów dystrybucyjnych.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Dynamic - Centrum Grilla
http://www.dynamic24.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Za 6 dni:
Building (R)evolution 13. PLGBC Green Building Summit
dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »