Moda » Odzież

Outlet Big Star w CH Maximus

Outlet Big Star w CH Maximus
Zobacz więcej zdjęć »
W sobotę 26 lutego na terenie Centrum Handlowego Maximus w Nadarzynie k. Warszawy zostanie otwarty outlet marki Big Star. Z okazji otwarcia na klientów będzie czekać wiele atrakcyjnych promocji.

W outlecie będzie można zakupić odzież marki Big Star, tańszą w stosunku do tradycyjnych sklepów nawet do kilkudziesięciu procent. Dodatkowo w dniach 26-27 lutego wszystkie ubrania i dodatki będzie można zakupić z 20% zniżką.  

Od 2 lutego aż do końca marca będzie trwała promocja „Swetry rosnące rabaty”. Przy kupnie jednego dowolnego swetra będzie można otrzymać 10% upustu, za zakup dwóch – 20%, a za trzech – 30%.

Marka Big Star
Marka Big Star powstała w 1972 roku w Szwajcarii. W latach ’70 i ’80 sukcesywnie umacniała swoją pozycję na rynku światowym a w Europie, zwłaszcza w Niemczech i Francji, znalazła się w czołówce marek odzieżowych.
W 1990 Big Star pojawił się w Polsce, początkowo działał w ramach licencji  a w wyniku sukcesywnej rozbudowy sieci sprzedaży i zwiększania kapitału polskiego nastąpiło przejęcie firmy w 100% przez obecnych udziałowców – Bogdana Kaczmarka i Wiesława Kosterę. W ciągu dziesięciolecia Big Star stał się jedną z najbardziej liczących się na rynku firm odzieżowych i najczęściej kupowaną marką jeansów wśród Polaków [źródło: Pentor RI 2010]. Obecnie dysponuje siecią ponad 200 sklepów w kraju i  konsekwentnie rozwija sieć sprzedaży za granicą (min. Niemczech, Francji, na Słowacji, Ukrainie, Białorusi i w Rosji).

Centrum Maximus
CH Maximus funkcjonuje od 2005 roku na rynku produktów mody i stylu życia, w tym głównie odzieży, obuwia i galanterii. Od tego czasu zdobyło ugruntowaną renomę lidera w branży centrów hurtowo – detalicznych pod względem bogactwa, jakości i ceny oferty, stając się największą galerią handlową w Centralnej Europie. Centrum odwiedzają właściciele sklepów z odzieżą, obuwiem i akcesoriami z kraju i zagranicy, także zwykli klienci szukający w sklepach outletowych znanych marek w niskiej cenie. Miesięcznie centrum odwiedza ponad 400 tysięcy osób i ponad 6 000 klientów hurtowych za wschodniej granicy. Wg FootFall Index Polska mierzącym tygodniową frekwencję w centrach handlowych w Polsce we wrześniu 2010 nastąpił 3,6% wzrost liczby klientów Centrum Maximus względem analogicznego okresu 2009. Sierpień 2010 był jeszcze ciekawszym okresem plasującym Maximusa na satysfakcjonującym poziomie wzrostu o 3,9 – 5,3% do roku ubiegłego. Właścicielem Centrum Maximus jest firma developerska Sybilgroup, specjalizująca się w inwestowaniu, rozwoju i zarządzaniu centrami handlowymi w Europie Środkowo Wschodniej.

Dojazd do Centrum Maximus
Klienci mogą dojechać do Centrum korzystając z bezpłatnych linii MaxiBus, które kursują w dni powszednie oraz w soboty i niedziele. Szczegółowy rozkład jazdy znajduje się na stronie www.maximuscenter.pl  
Do Centrum Maximus można dojechać także komunikacją podmiejską, liniami autobusowymi 703, 711 i 733. Przystanki na żądanie usytuowane są na szosie katowickiej w Wolicy oraz pod Wolicą.
Centrum Maximus jest czynne codziennie w godzinach 8.00-17.00 oraz w soboty i niedziele od 9.00 do 17.00. Hala E będzie czynna od 5 marca 2011 r w godz. 8.00-20.00Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

justyna.kot@triplepr.pl

Komentarze (1)

  • Ludmiła
    Ludmiła 2011-02-27 15:44:53

    No proszę kolejna tzw. znana marka otwiera swoj sklep w Centrum Maximus. Bywal tam regularnie i oserwuje jak to centrum zmienia sie pod tym wzgledem choc ja akurat ceniee sobie nei te znane i promowane marki ale polskich (czy nawet zagranicznych) producentów, ktorzy maja swietne produkty ale sie nei promuja np. Rotex czy Pretty One.


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »