Gospodarka » Żywność

Owocowe smaki rozwieją jesienną aurę. Nowe syropy SodaStream

Jesienna aura już na dobre do nas zawitała, dlatego przyjemnie będzie w późne, chłodne wieczory przypomnieć sobie klimat letniego lenistwa.

 Kwiat dzikiego bzu, białe winogrona oraz czarne jagody i owoce dzikiego bzu – to nowe smaki syropów SodaStream - ich aromaty natychmiast wniosą nieco słońca do szarych, jesiennych dni.  Już od września można delektować się nowym smakiem napojów SodaStream.

 

Nowe syropy SodaStream uzupełniają szeroką gamę produktów dostępnych na polskim rynku. Te mniej spotykane smaki to alternatywa dla popularnych i częściej wybieranych syropów takich jak: pomarańczowy, malinowy czy wiśniowy. Z pewnością przypadną do gustu tym wszystkim, którzy są otwarci na nowe doznania smakowe.  500 ml syropu wystarcza na przygotowanie 10-12 litrów napoju gazowanego z użyciem urządzeń SodaStream. To zabawny, a jednocześnie sprytny sposób na wspólne przygotowywanie napojów, a sięgając po nowe syropy zaoferujemy naszym domownikom możliwość poznania nowych, mniej znanych smaków.

 

Napój gazowany o smaku kwiatu dzikiego bzu jest idealny na każdą porę roku. W lecie lekko schłodzony ma właściwości orzeźwiające, a w zimnie doskonale działa np. na kaszel. Ze względu na słodki smak polubią go także dzieci.

 

Zbierane jesienią owoce dzikiego bzu oraz czarne jagody przerabiane na sok posiadają bogate walory smakowe. Dziki bez oraz owoce czarnej borówki zawierają znaczne ilości substancji mineralnych i witamin, w tym witaminy C. Słodki smak oraz wyrazisty aromat wyjątkowo zachęcają do przygotowania napoju na bazie nowego syropu SodaStream.

 

Syrop o smaku białych winogron to z kolei cenne źródło kwasów organicznych: cytrynowego, jabłkowego oraz winowego i dlatego zapobiega zakwaszaniu organizmu. Oprócz tego lekko kwaskowaty smak świetnie gasi pragnienie. Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

MC

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »