Dom » Budownictwo

Ozdobne grzejniki do łazienki z możliwością suszenia ręczników

Ozdobne grzejniki do łazienki z możliwością suszenia ręczników
Zobacz więcej zdjęć »
Grzejniki łazienkowe dekoracyjne poza funkcją grzewczą i ozdobną powinny również umożliwiać suszenie ręczników.

Funkcja suszenia i wieszania ręczników to główna funkcja która odróżnia grzejniki pokojowe od łazienkowych

Połączenie tych 3 funkcji nie jest aż tak oczywiste jakby się mogło wydawać. Często grzejniki dekoracyjne pozbawione są możliwości suszenia.

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformę Link Buildingu np.:

Można oczywiście znaleźć na rynku ładne grzejniki drabinkowe o oryginalnej formie wyróżniające się wśród innych pospolitych drabinek. Jest jednak spora ilość klientów poszukujących nietypowego rozwiązania, które podniosłoby rangę estetyczną łazienki do salonu kąpielowego.

Takim rozwiazaniem są grzejniki ozdobne z możliwością kompletowania dedykowanych wieszaków.

Grzejniki prezentowane poniżej wykorzystywanych są najczęściej do ogrzewania salonów kuchni lub korytarzy. Z zastosowaniem dodatkowych akcesoriów, wieszaków czy relingów mogą one także spełniać rolę grzejników do łazienki.

Grzejniki ozdobne dające możliwość suszenia ręczników.

Taką możliwość dają modele grzejników pionowych, modułowych kompletowanych z wieszakami. Grzejniki tego typu mogą mieć bardzo zróżnicowane wzornictwo. Różne przekroje i kształty elementów grzewczych. Każdy znajdzie coś odpowiedniego dla siebie.

Grzejniki modułowe – żeberkowe

Grzejniki żeberkowe dla młodszego pokolenia nie kojarzą się już z okresem PRLu tylko z ciekawym rozwiązaniem wzorniczym w stylu loftowym. Grzejniki żeberkowe przeżywają ostatnio reneseans i wracają w wielkim stylu.

Poniżej grzejnik Gorgiel Cezar z wieszakiem w stylu industrialnym

Grzejniki żeberkowe mają wiele zalet, które dla wielu klientów są czynnikiem decydującym o wyborze jako grzejnika do łazienki. Przede wszystkim oferują dużo większą moc niż standardowy grzejniki drabinkowy nawet w największych rozmiarach. Gwarantują dzięki temu prawidłowe ogrzanie pomieszczenia łazienkowego nawet do 20m2. Duże rozmiary do 2m wysokości w łazienkach bez ogrzewania podłogowego to czasami najlepsze rozwiązanie.

Do tego typu modeli żeberkowych można dobierać wieszaki które spełnią rolę wieszaka na mokry ręcznik.

Poniżej grzejnik Gorgiel Cezar z wieszakiem VIPKształt elementów grzewczych grzejników modułowych może być bardzo zróżnicowany.

Od rurek przez listwy płaskie po profile o przekroju kwadratowym lub prostokątnym. Łączy je jedna wspólna zaleta – szeroka rozmiarówka. Możliwość zamawiania od zaledwie kilku członów do nawet kilkudziesięciu elementów bardzo ułatwia dobór idealnej wielkości.

Grzejniki panelowe z relingiem

Nie ma przeciwskazań technologicznych aby zastosować w łazience grzejnik panelowy z ozdobnym ekranem. Są one zabezpieczone przed wilgocią panującą w łazience i nie będzie to miało wpływu na ich długowieczność.

Grzejniki panlelowe z ozdobnymi panelami otwierają całkiem nowy rozdział w myśleniu o urządzaniu łazienki. Niektóre z nich można postrzegać w kategoriach sztuki użytkowej.

Grzejnik Indivi New z płaską powierzchnią palelu frontowego umożliwia sporządzanie notatek specjalnym flamastrem.

Do większości grzejników panelowych można dopasować reling umożliwiający suszenie ręczników. Przez zastosowanie nadruków lub wymiennej grafiki umieszczanej za szybą możliwości wyboru motywu na panelu frontowym są wręcz nieskończone.

Przez zastosowanie nadruków lub wymiennej grafiki umieszczanej za szybą możliwości wyboru motywu na panelu frontowym są wręcz nieskończone.

Powyżej grzejnik Inventio i wiele możliwości zastosowania nadruków na panelu frontowym. Ten model również daje możliwość mocowania relingów.Pełne zestawienie ozdobnych grzejników łazienkowych znajduje się na stronie grzejniki-lazienkowe.com.pl

 Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

grzejniki lazienkowe

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »