Technologie » Komputery

P&G po raz drugi partnerem programu Poland Prize powered by Huge Thing

P&G po raz drugi partnerem programu Poland Prize powered by Huge Thing
Zobacz więcej zdjęć »
To, że innowacje są podstawą biznesu i motorem napędowym P&G, firma udowadnia na każdym kroku. Chcąc utrzymać pozycję lidera, P&G przykłada dużą wagę m.in. do współpracy z akceleratorami, które umożliwiają nawiązanie nowego partnerstwa ze startupami.

P&G po raz drugi został partnerem programu Poland Prize powered by Huge Thing, jednym z tematów którego są innowacje w obszarze zrównoważonego rozwoju.

Poland Prize powered by Huge Thing to już siódma edycja programu akceleracyjnego organizowanego przez Huge Thing - platformę współpracy młodych firm z dojrzałym biznesem. Głównym celem oraz założeniem działań akceleratora jest stworzenie możliwości polskim oraz zagranicznym startupom współpracy z międzynarodowymi korporacjami, dzięki której wspólnie mogą wypracować nowe rozwiązania w wielu obszarach.

„Social responsbility in marketing" to hasło grudniowego MeetUP'u, czyli spotkania uczestników i sumpatyków obecnej edycji Programu Poland Prize powered by Huge Thing. Działania w obszarze zrównoważonego rozwoju stały się nieodłącznym elementem strategii biznesowej wielu globalnych koncernów. Zaproszeni goście mieli możliwość prezentacji działań swoich firm w tym obszarze. Dzielili się też swoimi doświadczeniami z potencjalnymi partnerami. „Zaangażowanie w zrównoważony rozwój wpisane jest w misję Procter & Gamble i wynika z rozumienia potrzeb konsumentów oraz dążenia do poprawy jakości ich życia. Jako firma o globalnym zasięgu mamy możliwość realnego wpływu na otaczające nas środowisko. Dlatego dbamy o to, by nie tylko nasze własne działania ograniczały nasz ślad środowiskowy, ale także o to, by nasze produkty pomagały w dokonywania zrównoważonych wyborów konsumentom. Na przykład, korzystając z kapsułek do prania Ariel, możemy prać nasze ubrania w niskich temperaturach i w krótszych cyklach prania, dzięki czemu w znaczący sposób zredukujemy ilość używanej energii. -  komentuje Małgorzata Mejer, menedżer ds. komunikacji korporacyjnej P&G w Europie Centralnej.

P&G jako partner programu Poland Prize powered by Huge Thing szuka rozwiązań niemalże z każdego obszaru swoich działań. Tym samym poszukuje narzędzi, które usprawnią procesy marketingowe, produkcyjne, operacyjne czy technologiczne. W ramach współpracy z akceleratorami P&G ma możliwość dzielenia się wiedzą oraz doświadczeniem, które może stać się inspiracją dla młodych przedsiębiorstw, a także wspólnie tworzyć innowacje, mające realny wpływ na ulepszenie życia konsumentów.

- Huge Thing powstał jako jeden z pierwszych programów akceleracyjnych w Polsce. Stwarzamy możliwość nawiązania współpracy z globalnymi firmami, takimi jak Procter & Gamble, które dysponują doświadczeniem, mają ogromną wiedzę na temat konsumentów, ale także
biznesowy know-how. Naszym głównym celem jest wsparcie rozwoju młodych przedsiębiorstw i łączenie ich z realnymi wyzwaniami dojrzałego biznesu.
- komentuje Marta Janczewska-Bażak, Poland Prize powered by Huge ThingRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

wiska

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »