Motoryzacja » Jednoślady

PACKTALK Bold i PACKTALK Slim – pierwsze systemy komunikacji motocyklowej sterowane głosem

Cardo Systems – światowy lider interkomów dla motocyklistów, przedstawia systemy nowej generacji z rodziny PackTalk. Są to PackTalk Bold oraz PackTalk Slim. Oba systemy są pierwszymi na świecie w tej kategorii, które oferują użytkownikom obsługę za pomocą funkcji sterowania głosem.

Zestaw PackTalk Bold, zaprezentowany podczas zeszłorocznych targów EICMA w Mediolanie, jest już dostępny w Polsce. Oferuje on nowy standard w łatwości użytkowania systemu oraz bezproblemową integrację z Apple Siri oraz OK Google. Obie platformy umożliwiają obsługę interkomu za pomocą głosu. Wystarczy, że użytkownik powie „Hey Cardo”, a system natychmiast zareaguje na komendę. Nie wymagają one fizycznego działania takiego jak push-to-talk. Zamiast tego pozwalają kierowcom na trzymanie rąk na kierownicy przez cały czas, co jest znaczącym postępem w stosunku do poprzednich rozwiązań.

 

"Zestawy PackTalk to najbardziej zaawansowane, a jednocześnie łatwe w użyciu systemy komunikacji dla zmotoryzowanych. Cieszymy się, że możemy zaoferować motocyklistom najnowsze interkomy PackTalk Bold i Packtalk Slim, dające motocyklistom jeszcze większe możliwości. Ponadto podnoszą one bezpieczeństwo kierowców na wyższy poziom: zamiast koncentrować się na wciskaniu przycisków kierowcy mogą teraz skupić się na drodze i w naturalny sposób sterować interkomem bez odrywania rąk od kierownicy. powiedział Radosław Czaban opiekun Cardo w Polsce.  

 

PackTalk Bold oraz inne interkomy Cardo korzystają z aplikacji mobilnej Cardo Connect, która pokazuje pełny potencjał interkomów i umożliwia intuicyjną obsługę z poziomu smartfona.

 

Packtalk Bold i Slim wykorzystują technologię Dynamic Mesh Cardo (DMC), pozwalającą nawet 15 motocyklistom na komunikację bezprzewodową. Dzięki wykorzystaniu najnowocześniejszej technologii użytkownicy pozostają w kontakcie i mogą swobodnie przemieszczać się  w obrębie grupy rozciągniętej nawet na odległość 8km.

 

Packtalk Bold pasuje do niemal każdego kasku. Akumulator pozwala nawet na 13 godzin rozmów. Oprócz tego jest możliwe miksowanie muzyki oraz udostępnianie sygnału dźwiękowego dla innych użytkowników. Dostępne jest radio FM z RDS. Wszystkie urządzenia Cardo spełniają założenia normy IP67. PackTalk Slim jest kompaktową odmianą wersji Bold. Ma zaledwie 6 milimetrów grubości i jest rekomendowany przez takich producentów kasków, jak: Shoei, HJC, Arai, czy BMW.

 

Więcej informacji można znaleźć tutaj:

www.scalarider.plRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Krzysztof Kiszewski

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »