Firma » Biznes

Pacsafe – marka, która dba o bezpieczeństwo

Pacsafe to lider produkcji toreb i plecaków antykradzieżowych. Obecnie produkty marki są uznawane za jedne z najbezpieczniejszych rozwiązań podróżnych na rynku. Jednak nie każdy wie, że firma Pacsafe powstała na bazie doświadczeń jej twórców – Roba Schiplera i Magnusa McGlashana.

Jak to się wszystko zaczęło?  

Z miłości do dalekich podróży

Rob Schlipper i Magnus McGlashan to dwóch Australijczyków, którzy u progu swojej dorosłości, wyruszyli w studencką podróż - zwiedzili m.in. Azję, Europę, a także żeglowali na pełnym morzu. Przemierzali kilometry stopem lądowym i morskim, poznawali zaułki, które nie były stałymi punktami na mapach turystycznych, a cały ich dobytek mieścił się w jednym plecaku. Rob i Magnus uważali, że nie można w pełni oddać się przygodzie, jeśli nieustannie myśli się o bezpieczeństwie swojego bagażu. Wierzyli w to, że lepsze zabezpieczenie ekwipunku pozwoli im bardziej cieszyć się z wyprawy.  Bazując na swoich doświadczeniach, w 1998 roku założyli firmę Outpac Designs Limited, która rozpoczęła produkcję bezpiecznych toreb i plecaków. Początkowo w swoim portfolio miała tylko produkty turystyczne, przeznaczone dla podróżujących z plecakiem. Następnie przekształciła się w markę Pacsafe i po ponad 20 latach posiada w swojej ofercie pełną gamę produktów obejmującą walizki, bagaż podręczny oraz linie dedykowane podróżom turystyczno-miejskim. Oferta przedsiębiorstwa bardzo szybko zdobyła uznanie wśród użytkowników.

Marka, która dba o bezpieczeństwo

Od 2007 roku marka Pacsafe jest dostępna w Polsce zapewniając spokój i bezpieczeństwo swoim klientom. Jako pionier i lider technologii przeciwkradzieżowej dla podróżujących, dostarcza sprytne rozwiązania, które zabezpieczają bagaż. W ofercie marki Pacafe nie brakuje rozwiązań dedykowanym kobietom, podróżnikom, czy studentom. Cechą nadrzędną wszystkich oferowanych produktów jest wysoka jakość wykonania oraz technologie zastosowane w produktach. Wszystkie są tak bezpieczne jak wnętrze skorupy żółwia, która znajduje się w logo marki - żeby się do niej dostać, należy włożyć w to sporo wysiłku. Większość z oferowanych przez Pacsafe bagaży i akcesoriów wyposażone jest w metalowe siatki, które uniemożliwiają przecięcie ich z boku lub od frontu, a także metalowe linki ukryte w paskach, które dają możliwość przypięcia ich do stałego elementu konstrukcyjnego np. barierki. Dzięki temu złodziej nie dokona kradzieży okazjonalnej. Wśród stosowanych zabezpieczeń przeciwkradzieżowych znajdziemy również: podwójne spirale zamków, blokady suwaków, pomysłowe klamry i zapięcia oraz strefy ochrony cyfrowej RFIDsafe, które chronią przed nieautoryzowanym zeskanowaniem kart płatniczych i dokumentów. W asortymencie dominują torby oraz plecaki, a także sekretne portfele, biodrówki, saszetki, siatki zabezpieczające na bagaż czy też sejfy podróżne, które podnoszą bezpieczeństwo przewożonych kosztowności i dokumentów.

Wszystkie produkty marki znajdują się na stronie: https://niedajsieokrasc.pl/.

 Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

38PR

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »